adcov.com

Zapobieganie palenia Inne

Zapobieganie palenia Inne


Palenie tytoniu jest głównym zabójcą w Stanach Zjednoczonych, i jest jednym z działań najbardziej zapobiec. Powoduje raka i inne choroby układu oddechowego, a około 3000 osób umiera co roku na raka w USA od dymu tytoniowego. Więcej niż 96000000000 dolarów rocznie przeznacza leczenia związanych z paleniem tytoniu problemy zdrowotne. Są to zajęcia dla dzieci, aby zapobiec ich od rozpoczęcia palenia, i istnieje wiele sposobów, aby uzyskać palaczom rzucić na dobre.

Gwiazdy przeciwko paleniu

Reklamy w telewizji od gwiazd były wykorzystywane do rozprzestrzeniania słowo do młodszych odbiorców, aby zapobiec ich rozpoczęciem palenia. Te reklamy usługi publiczne Christy Turlington wyposażony modelu, stwierdzając, "Seven Deadly mity" wokół palenia, jak "nie będzie się ze mną." Plakaty i ogłoszenia w magazynach zostały również wykorzystane w połączeniu z reklam telewizyjnych.

Tobacco-Free Sport

Głośne trenerzy i zawodnicy dołączyli do Center for Tobacco-Free programu Disease Control Sportowego. W 2001 roku udał się na całym świecie i współpracuje ze Światową Organizacją Zdrowia (WHO) i Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA) promowanie stylu życia wolnego od tytoniu do młodzieży. Torino Olimpiady i Igrzyskach Olimpijskich 2008 w Pekinie w 2006 r poszedł również darmowe tytoniu z powodu tego programu.

Za dobra dla narkotyków

Mendez Fundacja promuje jej "za dobra dla narkotyków" ogólnopolski program edukacyjny dla klas K do 12. Poprzez skupienie się na pozytywnych zdrowych organów, dzieci uczą się ich ciała muszą dobre odżywianie i ćwiczenia, a nie narkotyki, tytoń, a nawet przemocy. Wielokrotnie nagradzany program stwierdził, że zmniejszyła palenia w gimnazjalistów o 33 procent uczniów szkół średnich oraz o 49 proc.

Substytucja

Kiedy palaczy próbuje rzucić, mogą czuć pragnienia, aby zapalić ponownie. Poprzez zastąpienie papierosa z gumy, pożywne przekąski, lub landrynki, można zapobiec się od palenia. Ponadto, biorąc nowe zdrowe czynności jak chodzenie, czytanie, czy sport może dostać swój umysł na coś nowego i dobrego dla Ciebie. Badania naukowe pokazują, że apetyt może trwać sześć miesięcy, podczas gdy ciało powoli traci nikotyny w systemie. Ponadto, należy unikać sytuacji, w których będzie można zwykle palą, jak w barze.

Akupunktura

Akupunktura to alternatywny sposób na rzucenie palenia, a niektóre sądy teraz mandat akupunkturę jako leczenie rzucić palenie. Niektórzy palacze mogą potrwać kilka prób przed wyjściem na dobre, a to wschodnia leczenie ma realne wyniki. Akupunktura leczy objawy, takie jak trema, pragnienia i niepokoju, i maleńkich igieł są wstawiane do punktów ciśnienia w uchu i na ciele. Badanie przeprowadzone w Norwegii wykazały, że akupunktura trwała do pięciu lat w palenie zabiegi.