adcov.com

Zapobieganie Ataki lękowe z dietą

Do odżywiania się ma ogromny wpływ na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Składniki odżywcze dostarczane przez naszą dietę utrzymać umysł i ciało w harmonii. Dotyczy to kwestii lękowych, jak również. Ważne jest, aby wiedzieć, co żywności może złagodzić niepokój, a które zaostrzają go.

Uwodnienie

Zużycie wody zapewnia szeroki wachlarz korzyści i redukcji lęku jest jednym z nich. Nasze mózgi zawierają 85 procent wody, więc odwodnienie może powodować niepokój. Wystarczające nawodnienie musi być zachowana inaczej nasze ciała są podatne na problemy, takie jak ataki lęku i paniki. Pić od sześciu do ośmiu szklanek wody dziennie w celu uzyskania optymalnych korzyści.

Czego unikać

Bardzo kwaśne pokarmy mogą promować niepokój. Te produkty zawierają produkty mleczne, białko, przetworzonej żywności i żywności o wysokiej zawartości cukru. Jest to trudne do spłukania toksyn z systemu, o ile nie są one zgodne spożycie tych typów pokarmów. Mogą osłabić układ odpornościowy, powoduje stres i sprawić, że będzie bardziej podatny na ataki lękowe. Unikaj zbyt dużo kofeiny jak w napojach, kawy i napojów energetycznych. Są to środki pobudzające i może powodować nerwowość i bezsenność.

Dieta alkaliczna

Alkaliczny diet koncentruje się głównie na owocach i warzywach. Ci, którzy skłaniają się ku wegetarianizm miałby łatwy czas dostosowywania się do tego typu diety. Bardzo mało białka i produkty mleczne są dozwolone, ale najbardziej każdy owoc lub warzywo jest wliczony w cenę. Żywności, takich jak jabłka, pomarańcze, brokuły, szpinak, kalafior, ananasy, ogórki i orzechy muszą zawierać 80 procent żywności spożywane w diecie alkalicznej. Są niskie w kwasowości i pomóc zmniejszyć uczucie lęku.