adcov.com

Zapalenie skóry i włosów zabiegi strata

Zapalenia skóry na skórze głowy może prowadzić do utraty włosów. Głowy zapalenie skóry charakteryzuje łuszczenie skóry i łuszczenie się skóry plamy na skórze głowy. Leczenie wypadania włosów spowodowanego przez zapalenie skóry jest prosty proces po domu obejmujących różne zabiegi masażu skóry głowy i różne umyciu głowy-kondycjonujące i zabiegi. Z domu, leczenie wypadania włosów spowodowane zapaleniem skóry są ekonomiczne. Zabiegi w domu dla skóry skóry głowy również nosić niewielkie ryzyko skutków ubocznych, w przeciwieństwie do terapii farmakologicznych.

Szampony lecznicze

Użyj szamponu leczniczą składającą się z różnych kombinacji smoły węglowej, cynku, kwasu salicylowego i ketokonazol. Możesz używać zmienny nocne schematu szamponów zawierających jedną lub więcej z tych składników. Użyj podkładki palców do masażu szampon do skóry głowy. Wspólne szampony do leczenia zapalenia skóry głowy to Neutrogena T-żel, Nizoral i Dermarest. Pozostawić szampon na włosach przez co najmniej pięć minut. Spłukać ciepłą wodą z podstawy szyjki w kierunku przedniej części głowy. Uniknąć ciosu-umiera włosy.

Masaż skóry głowy

Za pomocą poduszki palców masowanie skóry głowy u podstawy szyi góry. Użyj okrężne ruchy do pracy na palce w skórę głowy. Wykonywanie głowy masa może być wykonane jednocześnie z szamponu, albo mogą być wykonane oddzielnie, w celu stymulowania przepływu krwi do głowy. Szczotka do włosów z czystym dzika szczotką po masażu skóry głowy w celu pobudzenia zdrowego wzrostu włosów.

DHT Inhibitor

Za pomocą inhibitora DHT krem ​​do stosowania miejscowego lub doustnego, takie jak tabletki Propecia, w celu zmniejszenia wytwarzania DHT w skórze głowy. DHT jest silnym i testosteronu, które można głodzić włosa. Palmetto zioło piła może być również stosowane miejscowo w postaci do podawania doustnego, w celu zmniejszenia stężenia DHT w skórze głowy. Inhibitory DHT pracy, aby zmniejszyć poziom DHT na włosach.

Ocet odżywka

Użyć roztworu octu jabłkowego równe części cydr i wody. Masaż roztwór do głowy po umyciu. Wykonaj te same wytyczne dotyczące stosowania szamponu na skórę głowy i włosy. Pozostawić ocet i niech włosy suszyć naturalnie. Po wysuszeniu włosów, spłukać letnią wodą. Myć włosy z czystym dzika szczotką w celu pobudzenia wzrostu włosów. Rozwiązanie ocet jabłkowy cydr może być również stosowany podczas masażu skóry głowy.