adcov.com

Zapalenie płuc Strzał Side Effects

Zapalenie płuc Strzał Side Effects


Szczepionka zapalenie płuc jest ważne strzał dostać, szczególnie dla osób starszych i osób z osłabionym układem odpornościowym, jak zapalenie płuc jest powszechne i niebezpieczne choroby. Skutki uboczne szczepionki zapalenie płuc są powszechne, wpływających około połowy wszystkich pacjentów, ale są na ogół łagodne i ustępują w ciągu kilku dni.

Skład szczepionki zapalenie płuc

Wiele osób obawia się, że szczepionka przeciwko zapaleniu płuc spowoduje ich dostać zapalenia płuc. Nie jest to możliwe, ponieważ szczepionka nie jest wykonany z bakterii powodujących zapalenie płuc. Szczepionka składa się z niewielką część bakterii nie zakażają Ci.

Łagodne działania niepożądane

Łagodne działania niepożądane obejmują obrzęk, ból i zaczerwienienie w miejscu wstrzyknięcia, jak również niewielka gorączka, utrata apetytu i zmęczenie.

Ciężkie działania niepożądane

Ciężkie działania niepożądane występują rzadko. Wysoka gorączka jest czasami zgłaszane, a niektórzy pacjenci zgłaszają silne bóle mięśni lub obrzęk ramienia.

Reakcja alergiczna

Ludzie, którzy są uczuleni na lateks czasami mieć reakcję alergiczną na strzał zapalenie płuc. Wskazania reakcji alergicznej to kłopoty z oddychaniem, zawroty głowy, kołatania serca, zapalenie skóry, obrzęk języka lub gardła, a poważne zmęczenie.

Leczenie Side Effects

Leczenie efektów ubocznych zwykle nie jest to konieczne, a większość efektów ubocznych ustępują w ciągu kilku dni. Jeśli skutki uboczne są poważne lub jeśli pacjent doświadcza trudności w oddychaniu, lekarz powinien być natychmiast widoczny. Każde działanie niepożądane, które trwa dłużej niż pięć dni należy zgłosić się do lekarza, gdyż może to być wskaźnikiem inną chorobę lub stan rozwoju.