adcov.com

Zapach w dzieci pacha

Zapach w dzieci pacha


Podczas gdy zwykle występuje u dzieci wchodzących w okres dojrzewania, dzieci, młodych, jak 5 lat (lub nawet młodszych) może mieć pachy zapach. Rodzice szukają bezpiecznych, skutecznych metod leczenia, aby pomóc ich dzieciom żyć bez tej dolegliwości i wstyd to przynosi.

Sweat

To może być zaskakujące, aby usłyszeć, że pot nie ma zapachu. Istnieją dwa typy potu organizm wytwarza: gruczołu ekrynowego i apokrynowych. Jest oczywiste ekrynowy i bezwonne. To jest pot, który obejmuje nasze ciała. Reguluje temperaturę ciała. Apocrine jest grubsza, a to, co znajdziesz na swoim obszarze pachy, skórę głowy i pachwiny. Nie ma to wpływu zapachu ciała. Wyniki zapach ciała od bakterii, które pojawiają się, gdy nie można odparować pot łatwo, w miejscach takich jak pachy.

Przedwczesny adrenarche

Przedwczesny adrenarche może być częścią problemu. Przedwczesny adrenarche zaczyna się w bardzo młodym wieku. Chociaż początek pokwitania może rozpocząć się w wieku 8 lat, przedwczesna adrenarche zaczyna wcześniej. Hormony, że prawdopodobnie przyczyną tej sytuacji są DHEA (dehydroepiandrosteron) i DHEAS (siarczan dehydroepiandrosteronu). Dziecko będzie miało kręcone (nie prosty) włosy łonowe i ewentualnie inne objawy, takie jak ciała, włosów i silnym zapachu.

Spoconych pach

Pachy spocone pachy jest nadmierne pocenie. Warunek ten jest zwykle towarzyszy nadmierne pocenie się ręcznie. Może wystąpić nadmierne pocenie pachowych w obecności bodźców, takich jak niepokój i emocjonalne, ale często nie muszą być uruchamiane przez nie. Nerwów współczulnych, które kontrolują aktywność gruczołów potowych wytwarzają nadmierną ilość potu, a to prowadzi do spocone pachy.

Opcje w Domu

Niektórzy rodzice wolą naturalnych środków, a nie bardziej powszechne opcje. Wypróbuj ten przepis na dezodorant. Wymieszać równe części oczaru wirginijskiego, aloesu i wody mineralnej. Możesz również dodać 1 łyżeczka gliceryny wraz z dobrym zapachu oleju. Wymieszać z rozpylacza.

Bakteria rozwija się między palcami. Osusz stopy dziecka i inne szczeliny dokładnie po kąpieli. Wysuszyć nogi dokładnie po kąpieli. Użyj nierperfumowany, naturalne proszki takie jak skrobia kukurydziana lub sody oczyszczonej, jak te proszki pomóc suchy pot.

Pobierz swoje dzieci buty i skarpetki wykonane z naturalnych materiałów: Buty wykonane z naturalnych materiałów, takich jak skóra lub materiał oczek może zapobiec spocone stopy, pozwalając stopom oddychać. Zmień swoje skarpetki dwa razy dziennie, suszenie jej nogi, gdy zmienia skarpetki. Trzymać parę bielizny poręczny, dzięki czemu można, w razie potrzeby, zmienić bieliznę dziecka, a nawet ubrania w ciągu dnia. Ponowne dezodorantu w ciągu dnia. Naturalne, takie jak luźne bawełniane tkaniny pozwalają skórze dziecka oddychać - kolory jak biały i czarny są najlepsze na ukrywanie potu. Są to składniki zwalczające zapach prania. Dobrze zbilansowana dieta może zdziałać cuda.

Opcje handlowe

Jeśli hamują wytwarzanie apokrynowych potu, a więc ograniczyć bakterii na skórze, można zapobiec zapachu ciała. Istnieje wiele metod leczenia, takich jak codzienne przemywanie mydłem antybakteryjnym. Nadtlenek benzoilu, w wielu trądzik czyszczące, jest silnie antybakteryjne. Alkoholem to doskonały wybór ze względu na jego właściwości antybakteryjne. Oczaru wirginijskiego i nadtlenek wodoru ma właściwości podobne do alkoholem. Substancje chemiczne na bazie aluminium są w prawie każdym antyperspirant, które powstrzymać od pocić, ponieważ blokują pory gruczołów apokrynowych. Uważaj na podrażnienie lub kontaktowe zapalenie skóry. Jeśli zdecydujesz dobre przeważają złe, jeśli chodzi przeciwpotowych, poszukaj opcji zapachowych łagodnych, wolne.