adcov.com

Zalety Zarządzie Inversion

Zalety Zarządzie Inversion


Wielu ludzi doświadcza bólu pleców spowodowanego urazu lub wieku. Różne rodzaje leczenia może pomóc złagodzić ból. Inwersja jest płyta stół trakcji, który wykorzystuje ciężar ciała z grawitacją, aby rozpakować stawów. Wykorzystuje połączenie obrotu i zawieszenia, jak siły grawitacji ma zastosowanie trakcji. Gdy stosowany jest pod nadzorem medycznym, wyżywienie może przynieść ulgę inwersja pacjentom cierpiącym na bóle pleców i innych problemów.

Funkcje Inwersja forum

Pacjent leży na powierzchni płyty w dół lub w górę. Wyściełane zamknięcia kostki zabezpieczyć pacjenta w miejscu. Podstawowe cechy tabeli inwersji obejmuje obrót do różnych kątów. Gears zablokować tabeli do stabilizacji. Stół jest wyściełany i regulowany dla komfortu i wsparcia z wyściełanych spoczywa na kolanach i przedramionach, też. Ortopedzi, kręgarzy i innych specjalistów medycznych używać deski inwersji.

Płyta Ulga

Kręgosłup składa się z szeregu tarcz, przez które przechodzą nerwów. Dyski funkcjonować jako amortyzatory i oddzielić kręg utrzymać kręgosłup elastyczny. Galaretowatą substancją pomiędzy każdym dysku działa jak poduszka. Każdy dzień, poduszka traci wilgoć, która zmniejsza elastyczność płyty. Ciśnienie wzrasta na nerwy, gdy odstęp między tarczami maleje. Płyta inwersja odwraca ciśnienia grawitacji na płycie przez wydłużenie odstępu między tarczami wilgoci powraca naturalnie do poduszki płyty.

Poprawa postawy

Zdrowy kręgosłup ma naturalne krzywej "S", który utrzymuje ciało w odpowiedniej pozycji lub dostosowania, czy stojąc, przenoszenia lub siedzącej. Powtarzające się i długotrwałe złe nawyki postawy, takie jak barki, złuszczanie pochyłych na krzesłach, a nawet na sobie wysokie obcasy naciskać naturalnego wyrównania kręgosłupa jest. Inwersja leczenie stawia kręgosłup zgodnie z grawitacją, aby przywrócić go do właściwego wyrównania. Utrzymywanie prawidłowej postawy ma kluczowe znaczenie w utrzymaniu ciała w równowadze.

Zwiększ Oxygen

Przepływ krwi działa przeciwko sile grawitacji, jako tłoczy go serca całym organizmie do mózgu. Każde zmniejszenie tlenu do mózgu może spowodować zmniejszoną czynnością mózgu, takich jak pamięć i stężenia. Użycie tabeli inwersji zwiększa przepływ krwi do mózgu, co zwiększa ilość tlenu do wszystkich części to pomaga utrzymać normalną funkcję mózgu. Jeśli masz wysokie ciśnienie krwi lub są w ciąży, należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem leczenia inwersji.

Wyrównanie Organowej

Wszystkie organy wewnętrzne mają swoje określone miejsce w organizmie. Czasami z powodu wieku lub urazów narządów takich jak nerki, żołądka i jelit może przesunąć lub wypaść z pozycji. Rozprzestrzenianie średnim wieku w pasie nie zawsze może być oznaką nadwagi, ale może być ze względu na niedopasowanie narządów. Inne objawy mogą obejmować słabe trawienie i wypróżnienia problemy. Inwersja pomaga leczenie narządów rekalibrację do swojego normalnego położenia w organizmie.