adcov.com

Zalety Olej z łososia

Oleju rybnego Stwierdzono, że jednym z najlepszych dodatków do zdrowia organizmu. Olej z łososia, w szczególności, został okazały się być jednym z najlepszych suplementów oleju rybnego, dzięki kwasów tłuszczowych omega-3, które zawiera. Olej z łososia, więcej niż inne oleje ryb zimnowodnych, zawiera poziomy witamin i niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, które świadczą dla zdrowego ciała. Tylko dwa 4-Oz. Porcje tygodniu 2,1 gramów tranu z łososia, zostały udowodnione korzystne dla organizmu.

Rak

Niezbędne kwasy tłuszczowe występujące w oleju łososiowym zmniejsza ryzyko raka odbytnicy i gruczołu krokowego. Badania wykazały, ryzyko raka odbytnicy, aby zmniejszyć prawie o 60 procent, a możliwe raka prostaty spadła o 40 procent. Olej z łososia pomaga również organizm przed rakiem skóry, zmniejszając stan zapalny spowodowany przez UVB promienie słoneczne.

Wzrok

Olej łososiowy stwierdzono pomaga utrzymać oczy zdrowych. Omega-3 kwasy tłuszczowe w oleju łososiowym pomogły chronić przed zwyrodnieniem plamki żółtej, główną przyczynę ślepoty u osób powyżej 50. roku życia w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe olej z łososia również pomóc w redukcji suchych oczu.

Cukrzyca

Olej z łososia, w szczególności kwasy tłuszczowe o nazwie eikozapentaenowy, stymuluje wydzielanie leptyny. Leptyna jest hormonem, który umożliwia regulowanie ciała i spożycie pokarmu metabolizm, co z kolei przyczynia się do ciała odpowiedzi na insulinę.

Cholesterol

Olej łososiowy Stwierdzono zwiększenie poziomu HDL organizmu lub poziom dobrego cholesterolu. Badania wykazały poziom HDL wzrośnie o prawie 10 procent z wysokim diety łososia-olejowej.

Zdrowia serca

Olej łososiowy stwierdzono pomaga zmienność rytmu serca, co zmniejsza ryzyko arytmii i nagłej śmierci. Kwasy tłuszczowe z oleju z łososia również pomóc w redukcji triglicerydów i ciśnienia krwi. Obecność witaminy B12 w oleju łososiowym pomaga zwiększyć układu krążenia.