adcov.com

Zalety czerwony grejpfrut dla Ciała

Zalety czerwony grejpfrut dla Ciała


Grejpfruty są duże owoce cytrusowe, sklasyfikowanych jako blond (biały) lub czerwony (różowy lub rubinowy). Czerwony grejpfrut jest ważnym elementem zdrowej diety, jak zalety jedzenie czerwonego grejpfruta jest wiele. Czerwony grejpfrut jest bogaty w witaminę C, a także innych niezbędnych minerałów i składników odżywczych, które pomagają w zapobieganiu chorobom.

Witamina C

Czerwony grejpfrut jest bogaty w witaminę C, która pomaga zwalczyć przeziębienia i chroni organizm przed wolnymi rodnikami. Dieta bogata w witaminy C pomaga zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka, choroby układu krążenia i udaru mózgu.

Zapobiega kamieni nerkowych

Spożywanie litr soku grejpfrutowego dziennie zwiększa wartość pH moczu, co obniża ryzyko powstawania kamieni nerkowych (kamienie szczawianu wapnia).

Obniża ciśnienie krwi

Florida Citrus zaleca picie 8 uncji soku grejpfrutowego, aby uzyskać 11 procent zalecanej dziennej wartości potasu. Pomoce potasu w utrzymaniu równowagi wodno-elektrolitowej w komórkach organizmu. Potas jest również ważne dla zdrowia układu sercowo-naczyniowego oraz pomaga zmniejszyć ryzyko nadciśnienia i udaru mózgu.

Formacja DNA

Picie 8 uncji soku z grejpfruta daje 6 procent dziennego wartości kwasu foliowego, który jest ważny dla wzrostu i rozwoju i odgrywa kluczową rolę w tworzeniu DNA i podziału komórek. Kwas foliowy zmniejsza także ryzyko wad wrodzonych w mózgu i rdzeniu kręgowym. Kobiety powinni zawierać kwasu foliowego w diecie dla tego powodu.

Poprawia metabolizm

Czerwony grejpfrut ma niską zawartość sodu, wysoko w enzymy, które spalają tłuszcz i pomaga wypłukać nadmiar wody zatrzymany przez wysokich diet sodowych. Wysoka zawartość wody grejpfruta wraz z jego niacyny zawiera on pomaga uzyskać pracę organizmu metabolizm. Florida Citrus zaleca picie 8 uncji soku grejpfrutowego, aby pomóc ciału włączyć spożywanych pokarmów w energię.

Odtruwa

Sok grejpfrutowy zwiększa produkcję enzymów w wątrobie, które eliminują toksyczne związki z organizmu. Twoja wątroba usuwa toksyny za pomocą procesu, który jest podzielony na dwa etapy. W pierwszym etapie, pewne enzymy przygotować toksyny dla drugiej fazy detoksykacji. Niektóre produkty spożywcze zwiększyć działanie w pierwszej fazie, bez stymulowania sekundę. Czerwony grejpfrut wzmacnia obie fazy, które zwiększają zdolność wątroby do usuwania toksyn z organizmu.

Walki Rak

Różowe i czerwone kolory można znaleźć w czerwonych grejpfrutów są z phytonutrient nazwie likopen, który według Światowej jest najzdrowsze Foods, ma działanie przeciwnowotworowe. Likopen posiada również najwyższy wśród cartenoids diety zdolność do walki (wolne rodniki tlenowe, które uszkadzają komórki związków). To pomaga zmniejszyć ryzyko niektórych form raka. Grejpfrut zawiera także duże ilości flawonoidów o nazwie naringenina się, co pomaga naprawy DNA w komórkach raka prostaty, co korzystne w walce z rakiem prostaty. Picie trzech 6-uncji szklanki soku grejpfrutowego dziennie pomaga zmniejszyć enzymy, które aktywują raka-wyzwalanie substancji chemicznych znajdujących się w dymie tytoniowym.

Obniżyć poziom cholesterolu

Red grapefruit zawiera pektynę, która jest rozpuszczalna włókna, które pomaga zmniejszyć poziom złego cholesterolu (LDL). Czerwony grejpfrut zmniejsza również stężenie triglicerydów (postać chemiczną tłuszczów w organizmie oraz w żywności). Przyczynia się to do obniżenia poziomu cholesterolu w organizmie.