adcov.com

Zalecane Dzienne Spożycie witaminy dla kobiet

W Zalecane Dzienne Spożycie (DRI) są zalecane dawki witamin utworzonych przez Food and Nutrition Board of American Institute of Medicine. Chociaż niektórzy ludzie są w stanie uzyskać zalecanych dawek witaminy przez dobrze wyważony, zdrowej diety, inni powinni brać witaminy, aby upewnić się, że są osiągnięcia tych kwot.

Witamina

Witamina jest witaminy rozpuszczalne w tłuszczach znajdują się w żółtych pigmentów roślin. Zgodnie z kliniki Cleveland, jest istotne dla skóry, zębów i kości zdrowia i rozwoju funkcji układu immunologicznego i zapobiegania ślepota. DRI dla kobiet 700 mcg dziennie.

Witamina D

Witamina D jest witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, które służy metabolizmu wapnia i fosforu w organizmie. Jest to jedna witamina, że ​​nasze ciała mogą zrobić na własną rękę. Promienie ultrafioletowe skłonić naszą skórę do produkcji witaminy D. Ponieważ promienie ultrafioletowe mogą spowodować uszkodzenie, większość lekarzy zaleca suplementy witaminy D, a nie więcej czasu na słońcu dla osób z niedoborów witaminy D. Zgodnie z Cleveland Clinic, DRI dla witaminy D u kobiet jest 10 mcg dziennie dla kobiet po 50 i 5 mcg dziennie dla młodszych kobiet.

Witamina E

Witamina E rozpuszczalna w tłuszczach witaminy to przeciwutleniacz i ma właściwości Antiaging. Witamina ta znajduje się w wielu owocach, warzywach liściastych i pełnoziarniste. DRI dla kobiet wynosi 15 mg na dobę.

Witamina C

Witamina C jest rozpuszczalną w wodzie witaminą się w świeżych owoców i warzyw. Według strony internetowej Kliniki Życie, witamina ta pomaga leczyć rany, promuje zdrowe zęby i dziąsła, zapobiega uszkodzeniom komórek i wzmacnia nasz system odpornościowy. Wiele osób podejmuje to popularne witaminy, gdy zaczynają mdłości i odeprzeć przeziębienia. DRI dla kobiet wynosi 75 mg na dobę.

Witaminy B-Complex

Witaminy B1, B2, B6 i B12 są wszystkie witaminy rozpuszczalne w wodzie znaleziono w dużej mierze dobrze zbilansowanej diety. Niektórzy lekarze zalecają przyjmowania suplementów witaminowych z wszystkich witamin z grupy B-kompleks w jednym, podczas gdy inni zalecają przyjmowanie witamin indywidualnie. DRI dla kobiet w witaminy z grupy B wynosi 1,1 mg na dobę, każdy dla B1 i B2, 1,5 mg dziennie dla B6 i 2,4 mg dziennie przez B12.

Witamina H

Witamina H (Biotyna) jest rozpuszczalną w wodzie witaminą, która pomaga w metabolizmie tłuszczy i węglowodanów. Witamina występuje w mięsie i produktach mlecznych. DRI dla kobiet jest 30 mcg dziennie.

Inne Witaminy

Istnieje wiele innych witamin i minerałów, które mogą być polecane dla kobiet, takich jak cynk, żelazo i kwas foliowy. Zalecenia różnią się w zależności od indywidualnych historii zdrowia i życia. Należy skontaktować się z lekarzem, aby upewnić się konkretnych witamin i kwot należy podjąć.