adcov.com

Zalecana dieta dla nastolatek

Zdrowa dieta dla nastolatka jest o nie diety. Zbyt wielu nastolatków cierpi na niezdrowe ciało obrazów pochodzących z czasopism i telewizji. Jednakże jeśli nastolatek chce do osiągnięcia zdrowej wagi, być energiczny i osiedlić się na całe życie zdrowia, powinno się zachęcać. Nie odbywa się jednak "diety", ale poprzez tworzenie planów posiłku zdrowe i rozsądne.

Białka

Białko jest ważne dla nikogo dieta, niezależnie od tego, co ich cele żywienia. Nastolatki potrzebują białka nawet bardziej niż dorośli, ponieważ teen ciała są nadal rośnie. Nastolatki powinny jeść głównie chudego białka ze źródeł takich jak kurczaka i ryb. Jajka, fasola oraz orzechy są również dobre białko, źródeł, które pomagają zmieniać rodzaj białka nastolatki jeść i dobre potrawy dla wegetarian. Codziennie, nastoletnie dziewczyny powinny jeść około 156gr. białka.

Węglowodany

Nastolatki również trzeba jeść węglowodanów, ale powinny jeść całe ziarno źródeł niż rafinowane lub białej mąki. Presji i popularność low-carb diety może zrobić nastolatek dziewczyny chcą uniknąć węglowodanów, ale low-carb diety są niezdrowe i ciała szczególnie ubogich opcji do uprawy. Całe ziarna są ważnym źródłem żelaza, podobnie jak niektórych warzyw i mięs. Aż 27 procent nastoletnie dziewczyny mają niższe niż normalne żelaza. Dla dziewcząt, którzy nie lubią czerwonego mięsa z wymaganą ilość żelaza musi pochodzić z alternatywnych źródeł.

Nabiał

Wapń jest ważny przez całe życie, ale to absolutnie w naście lat. Przed kobietą dociera do niej 20s jest gdy wapnia jest dodawany przez ciało do kości. Ponieważ kobiety są na zwiększone ryzyko wystąpienia osteoporozy w ich wieku, to sprawia, że szczególnie ważne dla nastoletnich dziewcząt do diety bogatej w wapń. Zalecane dzienne spożycie wapnia jest 700mg. Zdrowe dziewczyny nastolatki dieta zdecydowanie powinien zawierać tyle wapnia z różnych źródeł. Większość z nich będzie pochodzić z mleczarni.

Owoce i warzywa

Nastolatka powinny oprzeć większość jej diety wokół owoców i warzyw. Jest to szczególnie ważne, gdy patrząc na przekąski. Nastolatki są aktywne i rośnie i tak mogą znaleźć się coraz głodny przez cały dzień. Ważne jest, aby nakarmić głód, ale kawałek owoców i niektórych warzyw cut-up jest dużo lepiej przekąskę niż paczkę chipsów.

Niebezpieczeństwa

Słowo "dieta" należy stosować ze szczególną ostrożnością wokół nastoletnich dziewczyn. Nastolatki dziewczyny są na wysokie ryzyko rozwoju zaburzeń odżywiania, i presji przez nastolatków codziennie do czynienia często, że nie chce eksperymentować z diety. Zawsze na stres żywienia diety, a co zdrowych wyborów ponad liczenia kalorii przy omawianiu żywności z nastolatka.