adcov.com

Zalecana dieta dla hipoglikemię

Zalecana dieta dla hipoglikemię


Hipoglikemii ludzie muszą przestrzegać specjalnej diety dla hipoglikemii. Hipoglikemii dieta powinna być wyższa niż w białka diety przeciętnego człowieka. Ważne jest, aby wiedzieć, które produkty spożywcze do jedzenia i żywności, które, aby uniknąć tak można zapobiec spadkowi poziomu cukru we krwi. Jedzenie często jest również bardzo ważnym elementem diety hipoglikemiczną.

Pokarmy, których należy unikać

Unikaj jedzenia o dużej zawartości cukru, takich jak lody, cukierki, ciasteczka i ciasta. Mogą one wywołać skok, a następnie spadek cukru we krwi. Jeśli nie jeść żywności, które są bogate w cukier, należy ograniczyć do bardzo małej części, a także zjeść trochę białka lub tłuszczu w tym samym czasie. Białka i tłuszczu spowolnić reakcję insulinową organizmu, co pomaga ustabilizować poziom cukru we krwi.

Prowadzić dziennik żywności wszystko jeść. Zapisać czas, aby jeść i jak się czujesz po jeść żywność. W każdej chwili masz niski poziom cukru we krwi, zapisz czas. W ten sposób można wrócić i analizy dziennika żywności, aby dowiedzieć się, co żywności są wyzwalanie swój niski poziom cukru we krwi. Możesz być zaskoczony winowajców.

Unikaj soków i innych słodkich napojów. Sok jest bogaty w cukier i nie zawiera żadnego białka lub tłuszczu pomagają organizmowi poradzić sobie z cukrem. Ograniczyć ilość soku pić; rozważyć pojenia go tak, że można jeszcze wypić sok, ale nie będzie miał taką samą odpowiedź na insulinę.

Wyeliminowanie cukru, białej mąki, alkoholu, kofeiny i tytoniu z diety. Takie rzeczy mogą mieć negatywny wpływ na poziom cukru we krwi.

Żywności do jedzenia

Jedz dużo chudego białka. Można uzyskać ze źródeł białka, takich jak drób bez skóry, chude mięso, ryby, rośliny strączkowe, fasola, produkty mleczne, jaja, orzechy i nasiona. Jedzenie źródło białka co trzy godziny pomoże Ci utrzymać poziom cukru we krwi na stałym poziomie. Można też jeść węglowodanów, ale najlepiej, aby obejmować przynajmniej niektóre białka każdym razem jeść. Jedz węglowodany złożone, takie jak skrobia, brązowy ryż, cały makaron pszenicy i produkty pełnoziarniste zamiast białego chleba, białego ryżu i regularne makaronu.

Wybieraj przekąski, które mają co najmniej trzy g białka i nie więcej niż 10 gramów cukru. Jedz dużo warzyw i pełnych ziaren. Można jeść owoce w małych ilościach, ale nie jeść suszone owoce.

Należy zawsze mieć na przekąskę z tobą. Ważne jest, aby móc je bez konieczności polowania na żywność. Kiedy zaczynasz czuć, że stężenie cukru we krwi spada, jest już za późno. Jeśli czujesz, że stężenie cukru we krwi jest niski, coś zjeść, tak szybko, jak to możliwe, aby doprowadzić poziom cukru we krwi z powrotem do góry. Przynieść cukru we krwi z powrotem do picia sok pomarańczowy lub zwykły napój jak Coke, Pepsi czy Dr Pepper. Jasne, napoje nie mają tak dużo cukru. Czekać około 20 minut na poziom cukru we krwi, aby przejść z powrotem z słodkim napojem, a potem zjeść trochę białka, aby ustabilizować poziom cukru we krwi.