adcov.com

Zalecana dieta dla chorych na serce

Trauma doświadcza każdy rodzaj choroby serca mogą mieć przez całe życie wrażenie. Z dodatkową masę biorąc odpowiedzialność za swoje zdrowie, możesz stać się przytłoczony, wracając do niezdrowych nawyków. Wykonywanie zalecanych zmian w diecie pomoże pozytywne nawyki trzymać z tobą na całe życie.

Zużycie włókna

Przyjazne dla serca dieta jest ważna dla utrzymania złego LDL (lipoproteiny o niskiej gęstości) poziom cholesterolu w dół. Spożywać pokarmy bogate w błonnik, aby zmaksymalizować korzyści. Włókno miesza się z wodą w żołądku otacza cholesterolu, tworząc żel z wody. Po to substancja żel przywiązuje do cholesterolu, usuwa je z organizmu przez odchody.

Włókien można znaleźć w produktach spożywczych, takich jak rośliny strączkowe, owsa, pszenicy i innych całych ziaren. Jedzenia zalecanych 8 do 10 porcji tych typów produktów spożywczych bogatych w błonnik dziennie.

Białko

Jedzenie źródeł białka o niskiej zawartości tłuszczu jest priorytetem dla odzyskiwania choroby serca pacjenta. Chude źródła nonmeat białek obejmować orzechy, soja, soczewica i inne rośliny strączkowe.

Źródła mięsa chudego białka powinny przede wszystkim obejmować ryby, kurczaka bez skóry i bez skóry indyka. Inne źródła protein mięsnych należy unikać, jeśli jesteś chory serce: Zawierają one duże ilości tłuszczów nasyconych i trans. Unikaj spożywania więcej niż 5 uncji mięsa dziennie. Śledź, łosoś i inne ryby z zimną wodą są doskonałym źródłem komórek niezbędne kwasy omega-3 kwasy tłuszczowe.

Uwodnienie

Powstrzymać się od picia napojów zawierających kofeinę zbyt wiele (jeśli wolno w ogóle). Kofeina może powodować nieoczekiwane szczyty akcji serca. Należy pić co najmniej 64 uncji odkofeinowane i napojów bezalkoholowych codziennie --- soki z miąższu (które zapewniają dodatkowe włókna), woda i mleko są dobrym wyborem. Upewnij się, że rozprzestrzenia się te napoje przez cały dzień.