adcov.com

Zaleca Dieta dla GERD u dzieci

Zaleca Dieta dla GERD u dzieci


Dzieci są znane jako wybredni, ale dodać chorobę refluksową przełyku (GERD) do mieszaniny, a to sprawia, że ​​dziecko karmienia nawet bardziej skomplikowane. Istnieje kilka produktów, które powinny być zdecydowanie unikane, a niektóre, które są znane jako nonirritant dla dzieci chorych na GERD.

Pokarmy, których należy unikać

Niektóre pokarmy mogą powodować problemy dla dzieci z GERD; wiele z nich jest kwaśne pokarmy, które mogą dać nikomu zgagę. Owoce cytrusowe, żurawina, cebula i pomidory są niektóre z owoców i warzyw, aby bezwzględnie unikać. Niektóre posiłki jak pizza i Buffalo Wings są bardziej oczywiste, nie, nie żywność, ale niektóre tradycyjne "żywność", jak dziecko frytki, ziemniaki, kurczaka nuggets i nawet wielu rodzajów podłoża wołowiny były znane powodować problemy, też. Co jest szczególnie trudne dla wielu dzieci jest fakt, że mleka może być także główną drażniące pokarmowego. Mleko i jogurt, które są zwykle zszywki z diety małego dziecka, często trzeba ich unikać.

Co jeść,

Każde dziecko jest inne, i ciężkość choroby będzie dokładnie określić, jakie rodzaje żywności będzie pracować dla nich. Niektóre produkty, które zostały historycznie nonirritant są dobrym miejscem do rozpoczęcia. Owoce i warzywa, takie jak banany, jabłka, marchew i brokuły są dobre opcje. Ryby, kurczaka i chude mięso, takie jak zwykle strawienia ziemi polędwicy z łatwością. Chociaż większość serów wysokiej zawartości tłuszczu przeszkadza dzieci z GERD, sery niskotłuszczowe są czasami OK im do jedzenia, z sera sojowego jest podobna w smaku alternatywą. Ziarna i rośliny strączkowe są prawie zawsze w porządku, zbyt.

Porady

Żadne dziecko nie chce czuć się pozbawiony lub w pudełku w ich chorobie. Rodzice muszą być wyczuleni na to, jak trudne psychicznie i fizycznie ta choroba może być na ich dziecko. Nie próbuj na siłę kapustę do swojego dziecka tylko dlatego, że jest to bezpieczne jedzenie, ale raczej znaleźć warzywo nie cieszy się jedzenia i pracy z nim. Jeśli jest tylko brokuły warzywa będą jeść, spróbuj przygotowanie go na różne sposoby, jak surowe z odrobiną ranch opatrunku niskiej zawartości tłuszczu lub gotowane z niektórych ser sojowy topi się nad nim.
Zawsze szukać niskiej zawartości tłuszczu, chude opcji, od wysokiej zawartości tłuszczu i smażone pokarmy są często drażniące. Na przykład, hot dogi nie może być opcja, z powodu wysokiej zawartości tłuszczu, ale wiele dzieci nie może skosztować różnicę jeśli zastąpić mniejszą tłuszczu i mniej drażniące indyka psa podczas grilla rodzinnym.
Nabiał zawiera wapń, który jest niezbędny do rosnących kości, więc jeśli nawet niskotłuszczowe produkty mleczne przeszkadza dziecko, skonsultować się z lekarzem na temat suplementów wapnia.