adcov.com

Zakażenie Podszewka nosa

Zakażenie Podszewka nosa


Infekcja bakteryjna w podszewce nosa może wystąpić łatwo ponieważ podszewka nosa, który znajduje się tylko w środku nosa jest szczególnie podatne na zakażenia bakteriami i kolejnych, zgodnie z askdrsears.com.

Podszewka Gets wysuszone

Suche powietrze może spowodować nos kolejce do wyschnięcia. Gdy wyściółka nosa jest podrażniona, albo dlatego, że jest sucha lub ita € ™ s zainfekowany, Twoje naczynia krwionośne są wówczas narażone, a to powoduje krwawienie z nosa, które nastąpi z byle powodu.

Nosa i zatok

Twoje zatok mają ten sam rodzaj okładziny, że nos ma. Tak naprawdę są cztery pary zatok w głowie. Te zatok są podłączone do wewnątrz nosa przez małe otwory zwane ostia według ENT-UK.org. Ujście jest otwór lub przejście. Jeśli masz przewlekłe zapalenie zatok, dotyczy błony błony śluzowej obu zatok i nosa.

Wynik

To może spowodować ból twarzy, nieświeży oddech, bóle głowy, wydzielina z nosa, niemożności zapach i niewielka gorączka, zgodnie z ENT-UK. Objawy te są wynikiem przewlekłego zakażenia z zatok, które trwa od tygodni. Przewlekłe zapalenie zatok rozwija się z ostrego jeden, który nie został rozstrzygnięty.

Małżowin

Małżowin nosowych znajdują się wewnątrz nosa. Małżowin są tkanki miękkie i struktury kostne, które podszywają nosa cavityâ stronach € ™ s. Małżowin, które ciepłe powietrze, którym oddychamy, zanim wejdzie on na płuca, regularnie powiększyć i puchnąć, ale czasem puchną zbyt wiele, co powoduje zatory i niedrożność nosa.

Połączenie Acid Reflux

Co ciekawe, kwasu refluks może powodować zapalenie błony śluzowej nosa i zablokować zatok.

Leczenie

Lekarz może przepisać antybiotyki, które powinny zmniejszyć obrzęk błony śluzowej nosa. Zmniejszające przekrwienie może pomóc. Jeśli warunek nie rozwiąże się, może wymagać operacji na zatok.