adcov.com

Zakażenie nosa stadniny

Zakażenie nosa stadniny


Zakażenie nowego ostrza przebijającego jest dość często, ze względu na zarazki, które żyją w pobliżu miejsca przekłuwania. Ita € ™ s ważne, aby znać objawy infekcji i sposobów zapobiegania jej.

Zapobieganie

Ważne jest, aby mieć piercing nosa wykonane przez profesjonalistę w sterylnym środowisku. To zwykle trwa od dwóch do czterech miesięcy, aby uzdrawiać i najprawdopodobniej zarazić w tym czasie. Zawsze myj ręce przed dotknięciem piercing, nie dotykając go, chyba że jest to konieczne.

Oczyszczanie

Profesjonalistą, który wykonuje swoje przekłucia może zalecić oczyszczenie miejsca wodą z mydłem, soli morskiej i wody lub konkretnego środka czyszczącego. Należy przestrzegać wszystkich zaradczych porady i oczyść miejsce regularnie stosując metodę on poleca.

Objawy

Nawet przekłuwanie nosa, który został zadbane może się zarazić. Jeśli witryna stadnina nosa jest zainfekowany, można zauważyć, że skóra jest zaczerwienienie, obrzęk lub przetargu, i nie może być ropa wychodzące na stronę.

Zagrożenia

Niektóre z zagrożeń dla zdrowia zakażonej przekłucia nosa to ropnie, zapalenie, deformacji kosmetycznych, keloid blizny i uszkodzenie nerwów. Istnieje również możliwość, że mogą rozprzestrzeniać zakażenie na inne części ciała.

Profesjonalne leczenie

Jeśli uważasz, że może być zarażony przekłucia, skonsultować się z lekarzem. Zostaw kołek w nosie, chyba że lekarz zaleci inaczej, ponieważ pozwala witrynę do kanalizacji. Lekarz może zalecić maść, ciepłe okłady lub antybiotyków.