adcov.com

Zakażenie Abdonimal węzłów chłonnych

Krezkowych węzłów chłonnych jest zakażenie węzłów chłonnych brzucha, które powoduje obrzęk węzłów chłonnych i mogą naśladować objawy zapalenia wyrostka robaczkowego. Choroba ta może rozwinąć się bez objawów i zwykle ustępują w ciągu kilku tygodni.

Objawy

Według MayoClinic.com, krezkowych pacjenci węzłów chłonnych może odczuwać ból w dolnej prawej stronie brzucha, gorączka i złe samopoczucie. Nudności, wymioty i biegunka mogą wystąpić z tą chorobą.

Przyczyny

Krezkowych węzłów chłonnych jest często spowodowane przez infekcje wirusowe lub bakteryjne, które powiększają się węzły chłonne.

Testowanie

Lekarze używać testów krwi w celu określenia krezkowych studia chłonnych i obrazowych, takich jak tomografii komputerowej lub badania USG odróżnić tę chorobę i wyrostka robaczkowego.

Komplikacje

Krezkowych węzłów chłonnych, które jest spowodowane przez infekcje bakteryjne mogą przemieszczać się do krwioobiegu i powodować poważne zagrażające życiu zakażenia posocznicy.

Zabiegi

Bakteryjne krezkowych węzłów chłonnych mogą być leczone antybiotykami. Wirusowe przypadki tej choroby zwykle ustępują bez leczenia.