adcov.com

Zajęcia obciążonych dla dzieci

Zajęcia obciążonych dla dzieci


Dzieci prawdopodobnie myśleć o swojej następnej daty zabaw niż osteoporozy. Gdy dzieci angażują się w działalność obciążonych, mogą budować gęstość kości i ewentualnie bronić się przed osteoporozą w późniejszym życiu. Osteoporoza jest chorobą charakteryzującą się cienkie kości, które można łatwo pękanie. Narodowe Instytuty Zdrowia wzywa dorosłych do dobry przykład dla dzieci, poprzez modelowanie dobrych nawyków żywieniowych i prowadzenia działalności obciążonych się.

Konkurencyjne Sport

Zachęcam swoje dzieci grać w piłkę nożną, tenisa lub piłkę nożną. Wpisz je do baseballu, koszykówki i hokeja. Bieganie jest obciążonych ćwiczeń, a każdy gra lub działalność, która obejmuje dzieci wali swoje nogi na ziemi pomaga budować mięśnie i promuje gęstość kości. Prawie każdy sport, jest uważany za wyjątkiem łożysk masa na rowerze lub pływanie, zgodnie z National Institutes of Health. Jako dodatkowy bonus, grając na zewnątrz pozwala dzieciom chłonąć witaminę D z promieni słonecznych, które mogą promować zdrowie kości.

Sad pracy

Dzieci może nie chcą tego słuchać, ale ciężka praca stoczni może pomóc budować mocne kości. Szarpie się systemy korzeniowe niechcianych najeźdźców ogrodowych i dzierżąc grabie zaokrąglić w górę opadłych liści może liczyć jako działalności obciążonych. Pchanie kosiarki, jeśli dziecko jest na tyle stary i na tyle odpowiedzialny, może pomóc w budowie mocnych kości, a także inne prace domowe, takie jak odkurzanie czy przesuwanie mebli. Następnym razem dzieci narzekają wykonywania pracy stoczni, powiedz im, że budujemy silne kości.

Zakaz działalności konkurencyjnej

Dzieci interesują się rywalizacji sportowej mogą nadal czerpać korzyści z działalności obciążonych. Mogą wziąć lekcje tańca jazzowego lub balet, gimnastyka klasy lub nawet tylko skakanka. Badania pokazują, że dzieci nie podejmować decyzje w oparciu o to, co jest dobre dla nich, według NIH - to zadanie dla rodziców. Agencja twierdzi, że dorośli mogą w dużym stopniu wpływać na zachowanie dzieci. Więc wziąć całą rodzinę na wycieczkę lub spacer do parku. Inne niekonkurencyjny, obciążonych działania obejmują jazdy na rolkach, deskorolce i odpowiednie do wieku ciężarów.

Inne uwagi

Dzieci powinny angażować się w działalność obciążonych przez co najmniej 30 minut dziennie, cztery dni w tygodniu. Rodzice powinni też upewnić się, że dzieci spożywają odpowiednią wapnia. NIH zaleca, aby dzieci w wieku od 1 roku do 3 uzyskać co najmniej 700 mg na dobę, a dzieci od 4 do 8 powinien dostać 1000 mg dziennie. W wieku od 9 do 13, dzieci powinny się ich spożycie do 1300 mg na dobę. Pozostałe minerały ważne dla zdrowia kości należą magnezu, cynku i witaminy D.