adcov.com

Zagrożeń dla zdrowia wynikających z Znęcanie się w szkołach

Zagrożeń dla zdrowia wynikających z Znęcanie się w szkołach


Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych w październiku 2009 roku raport stwierdza, że ​​19,7 procent wszystkich dzieci w wieku szkolnym w całym kraju były prześladowane w pewnym momencie. Od przedszkola do szkoły średniej, uczniowie chodzą do szkoły każdego dnia ze strachu i niepokoju, w oczekiwaniu na nadużycia otrzymają po przyjeździe. Gdy nie są one dotknięte znęcania osobiście, te dzieci znosić ataki za pośrednictwem poczty elektronicznej, z telefonów komórkowych i aleje społecznościowych. Dzieci narażone na zastraszanie dłuższej perspektywie może cierpieć z powodu dolegliwości fizycznych i innych zagrożeń dla zdrowia.

Znęcanie Defined

Znęcanie się w szkole wychowuje swe głowy w różnych formach. Najbardziej oczywiste jest przemoc fizyczna, co powoduje zagrożenie dla zdrowia, które mogą być łatwo postrzegane przez dorosłych. Nie jest to najbardziej popularny rodzaj mobbingu, choć. Często tyranami nie dotykaj ich ofiar, ale wzbudzania strachu, który sprawia, że ​​ofiara nieszczęśliwy. Inne formy znęcania się wiązać ośmieszanie ucznia ze względu na jego ubraniu i statusu społecznego, alienacji go z jego kolegów, grożąc mu z powodu jego orientacji seksualnej, szydząc z niego i badgering go, oraz wszelkie inne działania, które próbuje zmusić go do gorszej pozycji. Poza tym tego typu werbalnego znęcania, grupa studentów rozsiewa pogłoski o innym studentem są winni psychologicznego znęcania się. W dobie technologii, znęcać się atakować swoje ofiary za pośrednictwem portali społecznościowych, wiadomości tekstowych i e-mail telefon komórkowy, akt przemocy psychicznej nazywa cyberprzemoc.

Zagrożenia fizyczne

Studenci, którzy są prześladowane w szkole, może cierpieć z powodu objawów fizycznych, które wynikają z lęku. Są to dolegliwości lękowych jeździł jak zespół jelita drażliwego z jej objawami biegunki i bóle brzucha, bóle głowy i chroniczne napady głodu, gdy uczeń jest zbyt boi się wejść na stołówce jeść każdego dnia. Inne fizyczne objawy lęku obejmują bicie szybkie serca, nudności, wymioty, pocenie się, drżenie i bóle w klatce piersiowej. Uczniowie ci mogą również często cierpią z powodu problemów ze snem.

Samobójstwo i zagrożenia psychiczne

Tyranami wybrać kolegów, którzy już brakuje pewności siebie, ale ciągłe ataki dodatkowo obniżyć ofiary poczucie własnej wartości. Student zastraszany już czuć gorsza, czeka kolejny stres, depresji i lęku, który tworzy chmurę psychiczne, które mogą czuć się niemożliwe, aby wstrząsnąć. Często uczniowie kontemplować, próba, czy uda się samobójstwa.

Długoterminowe skutki i zapobieganie

Zgodnie z 2009 Artykuł w Harvard Mental Health Letter, ofiar zbirów mogą używać narkotyków lub alkoholu w odpowiedzi na zastraszany. Badanie z Anglii stwierdził, że dzieci, które były prześladowane w wieku od 8 do 10, częściej mają objawy psychozy jak młodzieży. Amerykańska Akademia Pediatrii uznała, że ​​mobbing może mieć długotrwałe skutki i wyprodukowała materiały informacyjne informacyjne, które pomogą rozwiązać problem mobbingu i zapobiegania przemocy poprzez jego Connected programu Kids, która pomaga rodzinom podnieść "odpornych dzieci."