adcov.com

Zadośćuczynienie za stan zapalny skóry z Poison Ivy

Jeśli dużo czasu spędzają na zewnątrz, są szanse, może być obcy dla wspólnych zewnętrznych dolegliwości, takich jak trujący bluszcz. Choć może to być przytłaczające czynienia z wysypki i pęcherze, które wraz z trujący bluszcz, leczenia, że ​​czerwony, stan zapalny skóry jest łatwe i może przynieść wiele komfortu.

Balsam calamine

Jedną z najlepszych metod leczenia zapalnie wysypki Poison Ivy jest balsam calamine, dostępne w lokalnej aptece. Zabieg ten jest lepiej, gdy początkowo wejść w kontakt z trującym bluszczu. Pomoże wysusza skóry i pęcherze związane z wysypką i chronią skórę. Za pomocą wacika, nałożyć cienką warstwę balsamu na tym terenie i pozostawić do wyschnięcia. Zrób to co najmniej trzy razy dziennie, dopóki nie wyschła pęcherze.

Hot and Cold

Jednym ze sposobów, aby zmniejszyć stan zapalny skóry jest na przemian gorący i zimny kompres. Zaczynać się od ciepłego myjki, w odniesieniu do powierzchni przez około 10 minut, a następnie zastąpienie go zimnego przez kolejne 10 minut. Czy to co kilka godzin do kontroli swędzenie i zmniejszyć stan zapalny.

Dodać pastę sody oczyszczonej

Kolejny zabieg czyni pastę z równych części sodę i zimnej wody. Zastosuj pastę do chorobowo skórę i pozostawić do wyschnięcia, a następnie spłukać. Pomoże to traktuje każde swędzenie, jednocześnie zmniejszając obrzęki. Spróbuj ten zabieg co kilka godzin, tak długo, jak skóra jest stan zapalny i świąd.

Witch Hazel

Inne leczenie naturalne i jest skuteczny oczaru, która jest naturalnym ściągające, które wysuszyć wysypkę jednocześnie zmniejszając stan zapalny. Znajdź w oczaru wirginijskiego lub naturalne witaminy większości sklepów spożywczych. Zastosuj liberalne ilość na wacik i przetrzyj skórę z nim pięciu do sześciu razy dziennie, ile potrzeba.

Ocet

Octu inna metoda okazała się skuteczna zarówno jako anty-świądu i przeciwzapalne. Rozcieńczyć octu z odrobiną wody do pierwszego zapachu i zmniejszyć go zimnica na skórę za pomocą wacika. Zrób to co kilka godzin, aż skóra oczyszcza się.

Ostrzeżenia

Pamiętaj, aby powstrzymać się od wysypki swędzenie trucizny bluszcz; powoduje to tylko im rozprzestrzeniać i mogłoby prowadzić do infekcji.

Jeśli pojawi się wysypka trujący bluszcz na twarzy lub okolicy narządów płciowych, do lekarza do leczenia, ponieważ skóra jest niezwykle czuły i może zranić.

Jeśli skóra nie leczy z leczenia w około 10 dni, lub pogarsza i zaraża się, skonsultować się z lekarzem, ponieważ może być silniejszy tryb leczenia.