adcov.com

Zadośćuczynienie za stan zapalny Podagra

Skaza moczanowa jest spowodowane zbyt dużo kwasu moczowego, który tworzy kryształy w tkankach stawów w ciele. Wynikiem tego jest stan zapalny i ból. Leczenie dny polega na zmniejszeniu stanu zapalnego, aby złagodzić ból. Długotrwałe leczenie zapaleniem dny ma również na celu zapobieganie występowaniu zapalenia zapobiegając depozytów skrystalizowanego kwasu moczowego w stawach.

Leki przeciwzapalne

Leki na receptę podano w celu zmniejszenia stanu zapalnego, które są odpowiedzialne za ból dna. Kortykosteroidy, NLPZ i kolchicyny są powszechnie przepisywane w celu zmniejszenia zapalenie stawów.
Picie dużej ilości wody w czasie ataku dny moczanowej może pomóc wypłukać kwasu moczowego z organizmu. Pij wodę z cytryną jak najwięcej natomiast cierpi na atak dny.
Upewnij się, że są omega 3 kwasy tłuszczowe w diecie regularnie. Kwasy tłuszczowe są naturalne przeciwzapalnie, które pomagają zmniejszyć ból stawów, które jest spowodowane przez dna. Użyj diety przeciwzapalne, aby zapobiec dna z coraz zapalnym.

Medycyna zapobiegawcza

Zapobiegania ataku dny moczanowej jest jednym z najlepszych sposobów, aby leczyć zapalenie dna. Dieta jest jednym z największych czynników w leczeniu zapobiegania dna. Niski puryny dieta, który ma niską zawartość puryny, które zmieniły się kwasu moczowego w organizmie po ich spożyciu. Dietę o niskiej zawartości tej substancji będą zapewniać ograniczoną ilość kwasu moczowego w organizmie i zmniejszenia ryzyka zawału dna. Żywność o niskiej zawartości puryn zawierają jaja, orzechy, sery -Fat niskie i soki, owoce i makarony.
Dna moczanowa jest bardziej powszechne u osób otyłych. Zmniejszenie masy ciała w przypadku nadwagi i utrzymanie prawidłowej masy ciała jest środek zapobiegawczy, który może powstrzymać ataki dny. Dieta powinna być zaprojektowana, aby schudnąć i zmniejszyć puryn w żywności.

Pain Relief

Ból dna występuje zwykle na duży palec u nogi i może być wyniszczające. Zapobiegania ataku dny moczanowej jest najlepszy sposób, aby uniknąć tego bólu, ale są niezbędne metody uśmierzania bólu podczas ataku dny ma miejsce.
Leki przeciwbólowe są dostępne bez recepty i może być korzystne dla bólu z zapaleniem dna. Lekarz może przepisać silniejsze działanie przeciwbólowe, które mogą dostarczyć więcej bólu w ciężkich przypadkach.
Światło podczerwone jest wykorzystywana w celu zapewnienia ulgi w bólu przez ciepło w zaatakowanych stawach. Obróbka laserowa dla skazy moczanowej stosuje się również w celu zapewnienia ulgi w bólu bez żadnych skutków ubocznych, które są wspólne z leków. Lasery stosowane jako leczenie przeciwzapalne.
Gorące i zimne okłady na dotkniętych stawów są proste środka domu, które mogą przynieść ulgę podczas zapalenia ataku dny moczanowej. Ogrzewaj w obszarze, przez trzy minuty, a następnie stosuje się na zimno przez 30 sekund. Używać ciepłej i zimnej wody, aby zastosować ciepło dotkniętych stawów.
Sól Epsom kąpiele stóp do zapalnie dny może również zapewnić natychmiastową ulgę w bólu. Gdy istnieje kilka stawów w organizmie dotkniętym zapaleniem dny, wannę z jednym lub dwoma filiżankami soli Epsom będzie można moczyć całe ciało.