adcov.com

Zadośćuczynienie za Śmierdzący stóp dla dzieci

Zadośćuczynienie za Śmierdzący stóp dla dzieci


Na nogach, mieszanina potu i bakterii w połączeniu z zamkniętej przestrzeni butów powoduje stóp zapach. To może być problem, szczególnie dla dzieci, ponieważ często prowadzą aktywny tryb życia i nie są świadomi właściwego utrzymania stóp, aby zapobiec zapachy. Dodatkowo, w tym samym bakterie wywołujące zapach może również powodować grzybicę stóp i inne infekcje. Jednak istnieją środki, aby zachować zapachy stóp powstawaniu.

Dezodoranty i Antyperspiranty

Używanie dezodorantów na nogi, w szczególności rodzaju, który zawiera tlenek cynku będzie łagodzić zapachy. Przeciwpotowe spraye, zarówno specyficzne i stóp dezodorant pod pachami, zmniejszy wilgoć w stopach i potencjalnie zmniejszyć niechciane zapachy pochodzące od stóp. Jednak antyperspiranty również mogą powodować, że skóra staje się podrażniona.

Proszki

Ponieważ soda oczyszczona absorbuje zarówno wilgoć i zapachy, rodzice mogą umieścić niewielką ilość sody wewnątrz butów dziecka w celu zmniejszenia zapachów. Rodzice mogą wykorzystywać talk, skrobię kukurydzianą, a nawet do prania jako alternatywa dla sody.

Moczenie

Istnieje kilka domu środków, aby zmniejszyć zapach stóp. Moczenie stóp w ciepłej wodzie zmieszanej z octem jabłkowym pomaga zapach. Alternatywy dla octu to sok z cytryny, ałunu, wodorowęglan sodu i koszernej soli. Dodatkowo, przegotowanej wody z pięć torebki herbaty namoczeniu w, jak może pomóc w taniny herbaty zmniejszają pocenie się stóp. Jednak herbata musi ostygnąć przed moczenia stóp dziecka.

Mycie

Rodzice mogą korzystać z antybakteryjnego mydła do czyszczenia stopy dziecka i pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń, bakterii i martwego naskórka, które mogą powodować wzrost bakterii. Jednak stopy muszą być dokładnie umyte za najlepsze wyniki. Jest również dobrze Sposób konserwacji w celu zmniejszenia ilości bakterii i tym samym zmniejszenia potencjału zapachu stopy.

Inne metody

Suplementy cynku wynosi co najmniej 15 mg może także pomagać w zwalczaniu zapachu stopy, a cynku zwiększa wrażliwość organizmu do bakterii. Rodzice mogą również kupić wkładki do butów, które specyficznie walki zapachy i umieścić je w buty dziecka.

Środki zapobiegawcze

Oprócz regularnego mycia, są inne środki do podjęcia w celu zapobiegania śmierdzących stóp. Czyste skarpetki bawełniane może zmniejszyć wilgoć i smelliness pod warunkiem, że dziecko zmienia się często, zwłaszcza jeśli stopy się pocą. Jeśli to możliwe, pozwalając dziecku chodzić boso w domu pozwala stopy oddychać, a tym samym zmniejsza wilgotność spowodowane stałym noszenia butów i skarpetek, choć metoda ta nadal wymaga mycia stóp. Dodatkowo, na przemian buty dziennie może zmniejszyć zapachów, ponieważ pozwala na buty wysuszyć między noszenia.