adcov.com

Zadośćuczynienie za Poison Ivy Rash

Wysypki Poison Ivy nie są żarty, i nie należy lekceważyć, jeśli masz reakcję alergiczną na jad rośliny bluszcz. Po urushiol, olej emitowany z elektrowni, rozprzestrzenia się na skórze, rumień zacznie rozwijać. Łagodzeniu swędzenie jest problematyczne dla wielu, zwłaszcza małych dzieci. Z kilku wskazówek można zdusić w zarodku wysypka w ciągu kilku godzin.

Soda oczyszczona Wklej

Soda oczyszczona jest powołać w celu zapewnienia zwolnienia z swędzenie, które towarzyszy wysypka. Mix 3 łyżeczki sody oczyszczonej z 1 łyżeczki wody. Szerzyć tę mieszaninę na wysypki i pozostawić do wyschnięcia. Powtórz ten krok dla wielu wysypki.

Ocet

Ocet również złagodzić swędzenie. Posypać destylowanej octu lub ocet jabłkowy cydr na obszarze swędzenie. Można również umieścić kilka na wacik i masować wysypka.

Aloe Vera

W postaci żelu lub roślin, aloes pomoże przyspieszyć gojenie i zmniejszyć swędzenie wysypka trujący bluszcz. Regularnie aloe vera żel przetrzeć na wysypki i delikatnie wmasować w skórę.

Płyn do mycia naczyń

Inwestując w niezwykłym wytrzymałości smar pożarów cieczy naczyń, można rozpuścić urushiol ze skóry. Rub płyn do mycia naczyń na suchą wysypką i dobrze spłukać zimną wodą.