adcov.com

Zadośćuczynienie za Menopauza Nocne poty

Zadośćuczynienie za Menopauza Nocne poty


Jeśli nigdy nie miał pełnej na menopauzy nocy potem, to jest to trochę trudne do pełni elokwentny, jak uwaga-coraz mogą być. Kobieta budzi się, nasączone do blaszki, jej pościel zalane, włosy mokrą, pot kapie na plecy - ale ona obudziła, bo jest zimno, leżąc w wirtualnym brodzikiem potu. Mężczyźni mogą mieć nocne poty, zbyt, ale kobiety wydają się mieć monopol na nich.

Zioła

Po doświadczenie nocne poty kilka razy, chcesz dowiedzieć się, pronto, jak je zatrzymać. Według Project-aware.com (zobacz referencje), skuteczne leki ziołowe zawierają Chickweed, starszy i fiołka, ponieważ chłodzić system. Dmuchawiec, Dong Quai, żółty dok i Ho Shou Wu (Polygonum multiflorum) zwiększyć wykorzystanie tlenu i odżywiać się w wątrobie, i czarny Cohosh jest bogaty w fitosterole. Podłącz z kompetentny zielarza i sprawdzić, czy jest to słuszne podejście dla Ciebie.
Cohosh Black ma estrogenów komponentów. Nie należy go Jeśli skłonność do ciężkich miesiączki, że może być w ciąży, mam raka zależnych od estrogenów lub przyjmowaniu estrogenów terapii zastępczej, mają choroby serca, wziąć leki ciśnienie krwi lub leki uspokajające, lub karmienia piersią.

Więcej Korzeń lukrecji zioła:

Rozważyć podjęcie korzeń lukrecji, który ma łagodne składniki estrogenów. Od dawna stosowany w leczeniu zaburzeń kobiecych. Nie przejmuj się, jeśli masz wysokie ciśnienie krwi lub obrzęk. Lukrecja zawiera glicyryzynę (kwas glycrrhizic), który kontroluje estrogenów. Gdy jest zbyt wysoka, kwas ten przynosi go; gdy estrogen jest zbyt niska, to włącza się.

Zmiana diety

Zbadaj swoją dietę. Według Womentowomen.com (zobacz referencje), jeśli jesz gorących, ostrych przypraw, zużywa zbyt dużo alkoholu i jedzenia zbyt dużo cukru, jesteś celem dla nocne poty. Zmień swoją dietę. Jeśli jesteś niespokojny, nadwagę lub palaczem, szanse na uzyskanie wzrostu poty nocne. Więc staramy się zapanować nad swoim lękiem, schudnąć i rzucić palenie.

Leki przełączników

Weźmy pod uwagę, że leki, które zażywasz. Jeśli to przeciwgorączkowe (które obniżają temperaturę krwi) lub leki hipoglikemizujące (która obniża poziom cukru we krwi), leki przeciwdepresyjne lub hormonów, może to prowadzić do nocnych potów, według Mayoclinic.com (zobacz referencje). Skonsultować się z lekarzem, jeśli uważasz, że Twoje leki są przyczyną nocne poty.

Ocet jabłkowy

Kropić 2 łyżki. z octu jabłkowego tuż przed pójściem do łóżka, a to może zmniejszyć swoje nocne poty, według Earthclinic.com (patrz Zasoby).

Turn Down the Heat!

Zmniejsz termostat w sypialni. To może bardzo pomóc.

Suplementy magnezu

Kobiety, które biorą suplementy magnezu mają tendencję do mniej uderzenia gorąca i nocne poty. Zapytaj swojego lekarza o tego środka.

Pakiet na zimno

Według Aarp.org (patrz Dodatkowe zasoby), spać z zimnym paczki pod poduszką. Po przebudzeniu w nocy potem, włączyć poduszkę i położyć się na zimnej, wilgotnej stronie. To schłodzenia się.