adcov.com

Zadośćuczynienie Alzheimera

Choroba Alzheimera jest postępującą warunkiem, który atakuje komórki nerwowe w mózgu odpowiedzialnych za przetwarzanie danych poznawczych. Warunkiem jest często charakteryzuje słaba pamięć. Według strony internetowej John Hopkins Medicine, choroba Alzheimera dotyka jedną na 10 osób w wieku powyżej 65 lat Chociaż nie ma lekarstwa obecnie istnieje, nie mogą być środki, aby spowolnić postęp choroby Alzheimera.

Leki

Strona internetowa John Hopkins Medicine podaje, że zastosowanie różnych leków zwalczanie przed utratą aktywności enzymów w mózgu, takie jak donepezil, galantamina i rywastygminy wykazały "skromny" poprawę u pacjentów z łagodną do umiarkowanej choroby Alzheimera. Jednak efekty uboczne składają się rozstrój żołądka i zmniejszenie apetytu.

Zioła / leki naturalne

Według Vitaminsidary.com, niektóre zioła wzbudzić aktywności umysłowej w mózgu pomaga spowolnić utratę zdolności poznawczych. Balsam konna, rozmaryn, mniszek lekarski, fasola fava, szałwia, Ginko biloba w połączeniu z pieprzem cayenne, orzechów brazylijskich i Gotu Kola odnotowano zwiększenie produkcji enzymów w mózgu. Biorąc codziennie witaminy E może być również pomocne w spowolnienie choroby Alzheimera. Inne składniki ziołowe, które mogą być pomocne w leczeniu choroby Alzheimera obejmują olej Bala, Astragalus, Brahmi olej i manookparni.

Pokarmy

Strona główna zadośćuczynienie i Naturalne leki strona mówi, niektóre pokarmy mogą pomóc w walce z chorobą Alzheimera. Należą do nich marchew, wysoka ryby w oleju, nasiona dyni, nasiona sezamu, soi i słonecznika. Witryna zaleca także żywności i napojów bogatych w przeciwutleniacze, takich jak truskawki, borówki, zielonej herbaty, kawy i świeżych produktów spożywczych zawierających duże ilości witaminy A i C, mówi również postęp Alzheimera może być zahamowane poprzez unikanie produktów, które posiadają, w tym soli aluminium , proszek do pieczenia i kuchenka mikrofalowa popcorn.

Inne środki zaradcze

Jeśli zaczynasz doświadczać spadku utraty pamięci, zmniejszyć lub wyeliminować napoje alkoholowe, papierosy i sól. Ponadto, niektóre działania mogą dostarczyć pomocnych środków, takich jak coraz rutynowe ćwiczenia i trudne do mózgu poprzez puzzli i gier pamięci.