adcov.com

Zabiegi Spożycie formy

Zarodniki pleśni są obecne w praktycznie każdym środowisku, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Choć proste i mikroskopowych, forma jest grzyb, który jest nie tylko niepożądana dla celów sanitarnych, ale dlatego, że jest to niebezpieczne. Zarodniki pleśni szybko osiedlić się w ciepłych, wilgotnych środowiskach, a wiele rodzajów zarodników są bardzo toksyczne dla ludzi. Jeśli zostały dotknięte przez spożycie formy, ważne jest, aby się na leczenie.

Jak Mold jest spożywana

Ponieważ zarodniki pleśni są mikroskopijnych rozmiarów, można łatwo wdychane lub przypadkowo spożycia. Niektóre zarodniki mogą być nawet wchłaniane przez skórę. Po przedostaniu się do ciała, zarodników mają potencjał się bardzo szkodliwe, w zależności od czułości zakażonego osobnika, ogólny stan zdrowia osoby i rodzaju formy, które zostały zainfekowane.

Jak Mold wpływa na ciało

Po przedostaniu się do ciała, formy może szybko atakują inne części ciała, w zależności od tego, jak została wchłonięta. Zarodniki, które wdychane często powodują problemy oddechowe, w tym astma, infekcje zatok i innych rodzajów zakażeń. Zarodniki, które zostały spożyte może siać spustoszenie na układ pokarmowy, powodując nudności, wymioty, biegunka i zespół jelita drażliwego.

Leczenie Mold Połknięcie

Określaniu problemów spożycia formy powodując przyczyni się do lekarza, aby zaplanować skuteczną kurację. Często występują problemy z oddychaniem u osób z nadwrażliwością na pleśń. Leczenie jest zazwyczaj dostarczane w formie leków na alergie i składników odżywczych, które pobudzają układ odpornościowy. Przeciwgrzybicze, leki i inne rodzaje leków są stosowane w leczeniu ostrych sytuacjach formy nadwrażliwości.

Jeśli lekarz podejrzewa, że ​​masz spożyciu toksycznych pleśni, substancje odżywcze zostaną dostarczone przez podawanie doustne i dożylne. Spoiwa żółciowe, które uniemożliwiają wchłanianie zwrotne toksycznych składników w przewodzie pokarmowym, zostanie także. Hiperbaryczna terapia tlenowa może być nawet zalecany dla osób, których organizm potrzebuje do skutecznego pobudzenia metabolizmu i usunąć toksyny pleśni z tkanek i komórek.