adcov.com

Zabiegi opuchnięte kostki

Obrzęk stawów skokowych nazywane są obrzęk, który powstaje, gdy płyn jest utrzymywany w organizmie, zwłaszcza wokół kostek, nóg i stóp. Obrzęki wokół kostek mogą wystąpić z wielu powodów, w tym wspólnych dieta bogata w sód i węglowodany, uraz okolicy kostki, retencji wody i ciąży.

Objawy

Obrzęk stawów skokowych są często najbardziej zauważalne w kierunku końca dni od jednostka została zatrzymywania wody; Jednak ci, którzy cierpią z powodu obrzęk kostek całym czasie zaczną dostrzegać kostki obrzęk na początku dnia i coraz bardziej niewygodne, jak dzień postępuje. Inne objawy obrzęk kostek to przyrost masy ciała, wysokie ciśnienie krwi, zwiększone oddawanie moczu, obrzęk kończyn i innych nawet bóle głowy.

Leczenie

Jednym z najczęstszych zabiegów spuchnięte kostki jest wzniesienie-. Podniesienie kostki wyższe niż serce zmniejsza obrzęki, ale także łagodzi presję na stawach skokowych i kolanowych, jak i dolnej części pleców. Spędzić 30 minut podnosząc kostki aby zmniejszyć obrzęk, aż opuchlizna ustąpi. Jeśli leży na łóżku, należy użyć dwie poduszki na odpoczynek kostek na, który będzie również zachować je podwyższone.

Jeśli masz częste obrzęki kostek, odwiedzić aptekę lub biuro ortopedycznych do zakupu skarpetek wsparcia lub wąż. Skarpetki są w różnych kolorach, długościach i ciśnienia w zależności od potrzeb. Możesz porozmawiać z podiatry dostać skarpetki wykonane na zamówienie lub wąż.

Jeśli jesteś w ciąży lub masz przerywany obrzęk, zabiegi takie jak zwiększenie aktywności mięśni, aby poprawić krążenie i przepływ krwi może pomóc zmniejszyć obrzęk. Ograniczyć spożycie sodu do mniej niż 2400 mg na dzień i napojów co najmniej 64 uncji wody w celu zmniejszenia zatrzymywania w nogach i kostkach.

Jeśli obrzęk jest niewygodne, wziąć Tylenol, Aleve, Motrin lub aspirynę do bólu. Do przewlekłych obrzęk kostek, należy poprosić lekarza o receptę, leki moczopędne, takie jak hydrochlorotiazyd wody. Wspólne nazwy marek z tego leku są Ezide i HYDRODIURIL.