adcov.com

Zabiegi na trądzik różowaty Oka

Trądzik różowaty charakteryzuje czerwonej skóry twarzy i uderzeniami, które wyglądają jak podrażnionej trądzikiem. Jednakże roscaea jest trądzik i dlatego nie poddaje się produktu trądziku. Według Międzynarodowej Foundation Rosacea, aż do 85% pacjentów z trądzikiem różowatym mają również różowaty oka, która jest różowaty oka. To może sprawić, że oczy przekrwione, podrażnione, czerwone i spuchnięte, z małymi wstrząsami, które mogą stać się stan zapalny. Chociaż istnieją różne objawy z ocznym trądzikiem różowatym, istnieją także różne zabiegi, aby pomóc.

Woda jako lek

Chociaż nie przyczyną ocznego trądziku różowatego, odwodnienie może masz więcej liczne i częste objawy. Oczy są głównie woda i jest odwodniona oznacza, że ​​nie będą tak mokre i smarowane, co zwiększa objawy trądziku różowatego. Również, gdy oko jest dobrze nasmarowane to nie będzie czuć się tak, piaszczysty i suchy.

Niektórzy chorzy różowaty ulgę przy użyciu kropli do oczu do czterech lub więcej razy dziennie. Inni mogą dostać jakiś komfort z użyciem nawilżacza, jak również. Suchego powietrza, wentylatory i inne czynniki drażniące może wyschnąć oczy. Upewnij się, że Twój dom jako drażniące, jak to możliwe, aby zmniejszyć wszelkie objawy oczne trądziku różowatego.

Pokrywa Higiena w oka Trądzik różowaty

Niektóre zabiegi dla oczu objawów trądziku różowatego są tak proste, jak dobre oko i higieny pokrywką. Utrzymując powieki i rzęsy czyste oko jest priorytetem dla objawów powiek, które obejmują pieczenie, podrażnienie, swędzenie z chrupiący pokrywek płatkowych plamy. Jak większość mydła i środki czyszczące twarzy spali oczy, używać równych części wody i szamponu dla dzieci na ręcznik, aby oczyścić powieki i oka rzęsy dwa razy dziennie.

Krople do oczu w oka Trądzik różowaty

Roztwór soli fizjologicznej krople do oczu można zmniejszyć suchej i ziarnistej uczucie oka RoSaCe. Lekarz może również przepisać przeciwbakteryjne lub przeciwgrzybicze kropli do oczu na zapalenie rogówki, co jest ból oka, wrażliwość na światło, niewyraźne widzenie i stan zapalny lub zakażenie rogówki. Jeśli zapalenie rogówki jest poważny, lekarz może przepisać antybiotyk lub steryd. Steroid zmniejsza zapalenie, gdy antybiotyk zajmie zakażenia. Chociaż te krople do oczu może pomóc z oka trądzik różowaty pochodni-up, nie są one stałe leczenie. Nie ma lekarstwa na ocznym trądzikiem różowatym, tylko leczenie objawów, jak one powstają.