adcov.com

Zabiegi laserowe rzucić palenie

Terapie laserowe są jednymi z najnowszych metod leczenia stosowane, aby pomóc ludziom rzucić palenie. Centra laserowe, które wykonują tę terapię twierdzą, że jest szybki i bezbolesny sposób zrezygnować z papierosów. Skuteczność tych zabiegów jest dyskutowane.

Metoda

Zimno terapia laserowa, znany również jako laserowego akupunktury, stosuje się do stymulowania akupresury punktów na ciele. Terapie laserowe są zazwyczaj stosunkowo bezbolesne i nie wymagają zawieszenia normalnej działalności.

Roszczenia

Lasery stymulują uwalnianie endorfin, które sztuczki ciała do myślenia, że ​​jest coraz te same związki chemiczne, które otrzymuje od papierosów, a tym samym pomoc w wycofaniu.

Historia

Amerykańskie kliniki powiedzieć leczenie laserem jest stosowany w Europie od 30 lat, a dla 16 z Kanady zgłosiły 87 procent sukcesu

Ważność

Nie ma wiarygodnych dowodów, to leczenie działa i lasery nie są zatwierdzone przez FDA do tego celu. Jak dotąd, nie było dobrze prowadzone badania kliniczne.

Koszt

Większość ośrodków twierdzą, dobre wyniki w dwóch lub trzech zabiegów. Ceny są różne, ale można spodziewać się zapłacić kilkaset dolarów za pakiet zabiegów