adcov.com

Zabiegi dla Dywan Burns

Dywan spalania jest wysypka lub złom, który występuje na skórze w wyniku tarcia podczas pocierania o dywan lub dywan. Dywan oparzenie jest również określana na przetarcia. Ocierania się dzieje, kiedy górne warstwy skóry właściwej zostały ścierana. To może być bardzo bolesne, a nawet może prowadzić do zakażenia, jeśli nie są odpowiednio leczeni. Zwykle zdarza się u dzieci, podczas gdy w sztuce i jest jedną z najczęstszych obrażeń skóry.

Czyszczenie

Oparzenia dywan może zawierać kurz i inne drobinki z dywanu. Te będą musiały być czyszczone, aby zapobiec zakażeniu. Umyć się palić delikatnie ciepłą wodą z mydłem i osuszyć. Jest to czasami jako do pokrycia rany, ponieważ gdy powietrze trafia go, może być bolesne. Możesz użyć krem ​​antyseptyczny, jak Neosporin. Neosporin, który również jest w sprayu, może pomóc złagodzić ból po oparzeniu, które zapewni poczucie komfortu.

Aloes

Rośliny Aloe są bardzo dobre w leczeniu oparzeń i działa dobrze na oparzenia dywan. FDA przyznała niesamowite właściwości lecznicze aloesu, jeśli chodzi do pierwszej pomocy szerokiej gamy oparzeń (patrz odniesienia 3). Clip off kawałek 1-calowy z czubka rośliny aloesu, który narazi cieczy. Stosuje się płyn z wnętrza rośliny bezpośrednio na oparzenia. Aloes zapewnia gojenie oparzeń oraz do natychmiastowego zwolnienia z bólu.

Gojenie

Przechowywać dywan palić suche aż palić tworzy skorupę. Staraj się unikać kontaktu z odzieży i innych tkanin, które mogą dodatkowo podrażniać ranę. Gdy ciasto jest formowane, palić dywan będzie mniej bolesne. Jeśli zaczynasz czuć coraz większą tkliwość, zaczerwienienie, obrzęk, ciepło w obszarze palić, lub gorączka, należy skontaktować się z lekarzem - objawy te mogą być oznaką infekcji. Lekarz prawdopodobnie trzeba przepisać antybiotyk w leczeniu infekcji.