adcov.com

Zabawa Zajęcia dla dzieci z autyzmem

Dzieci z autyzmem potrzebują różnych codziennych czynności, tak jak inne dzieci zrobić. Zajęcia rozwijające dla dzieci z autyzmem powinny być dla zabawy i dla potrzeb rozwojowych. Zapoznaj się wytyczne do tworzenia zabawy i edukacyjne dla dzieci z autyzmem.

Zaplanuj My Day

Dzieci z autyzmem reaguje silnie z dobrze zaplanowanym dniu. Dodać do tworzenia harmonogramu do gry z tych pomysłów:
- Wyciąć zdjęć (z magazynów lub w Internecie) z codziennych czynności, takich jak mycie zębów i zjeść obiad. Mieć dziecko stworzyć harmonogram jego dnia, wklejając te działania na plakacie w kolejności będzie je zrobić. Poprowadzić go przez ten proces, upewniając się, że pamięta, jakie działania idą w parze (takie jak czas kąpieli i czasu piżamy) i odpowiednim czasie dnia dla każdego działania (śniadanie rano, w nocy, w czasie kolacji).
- Należy zachować listę kontrolną na suchej płycie kasowania. Potem, jak dziecko kończy swoją codzienną rutynę, może sprawdzić się działania ukończył i sprawdzić, jakie działania są obok. Ten rodzaj zajęć będzie kojący i wiarygodne dla niego.

Aktywność fizyczna

Rozwój umiejętności motorycznych brutto jest niezbędna dla dzieci z autyzmem. Spróbuj zabawnych pomysłów na gry i zabawy:
- Zagraj w basenie. Niech twoja córka pluskać się, lub śpiewać do niej, a ona płynie do muzyki. Upewnij się, aby mieć oko na nią, aby zapewnić jej bezpieczeństwo.
- Tworzenie tor przeszkód. Rozmieszczanie urządzeń zabaw, hula i krzesła na zewnątrz. Czy Twoje dziecko prowadzony przez kurs, uprawiania różnorodnych ruchów (hop nad liny, biegać w kółko wokół hula hoop, itd.).
- Czy imprezę taneczną. Zagraj w różnych stylach muzycznych i pozwolić dziecku poruszać się w rytm muzyki. Zatańcz z nią, więc ona może zobaczyć, co robić i nie czuł się samotny w czasie aktywności.

Mind Games

Spróbuj tych działań, aby utrzymać swoje dziecko myśleć i rośnie:
- Uzyskać większy plastikowy pojemnik i umieścić małą zabawkę w środku. Następnie napełnić pojemnik z ryżem lub fasolą i mają dziecko kopać zabawki. On może zrobić trochę bałaganu, ale on będzie cieszyć się.
- Pobierz rzeźby. Dodać do zabaw w domu lub gliny ją nabyć w sklepie, i niech dziecko rozbić i kształt to jednak zechce.
- Poznaj swój świat. Zabierz swoje dziecko na spacer i pozwolić mu widzieć świat wokół niego. Odwiedź muzeum, gdzie może znaleźć coś, co przykuje jego uwagę, albo przejść przez naturę i wglądu do wszystkich stworzeń i roślin można znaleźć.