adcov.com

Wywiady z porady dla stanowiska sprzątanie

Wywiady z porady dla stanowiska sprzątanie

Wiedząc, jak wywiad gospodyni i zadając odpowiednie pytania, zanim wynajem może pomóc uniknąć problemów, może masz z praktyk cenowych lub czyszczenia procedur. Że ktoś w domu do czyszczenia zajmuje dużo zaufania i zrozumienia. Poczuj gospodyni osobowości i osły czy ta osoba się siatkę również w ramach rodziny dynamiczne.

Sprawdź referencje

Poprosić odesłanie do konta korespondującego. Odwołanie powinno być poprzedni gospodarstw domowych, które używane gospodyni. Pytania dotyczące pracy i zachowania gospodyni. Proszę konkretnie o gospodyni ostatniego miejsca pracy. Sprawdź, czy powodem, dla którego gospodyni został zwolniony z ostatniego miejsca pracy od poprzedniego pracodawcy przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu. Przykład pytania dla poprzedniego pracodawcy są: była gospodyni na czas? Czy twój cytat cena mecz rzeczywistych kosztów? Co jest powodem gospodyni nie działa dla Ciebie?

Koszt

Uzyskać oszacowanie kosztów usług. Gospodynie zazwyczaj opłaty za godzinę. Jeśli masz większy dom negocjować cały dzień sprzątania w jednej cenie zestaw. Kwota gospodyni opłaty różni się w zależności od obszaru, w którym mieszkasz i innych czynników. Zadać konkretne pytania. Co konkretnie jest zawarte w Twojej czyszczenia? Jeśli mam zadanie specjalne, takie jak sprzątanie na zewnątrz okna, to dodatkowe? Jest pralnia zawarte?

Czyszczenia harmonogramu

Zapytać gospodyni o czyszczenie harmonogramy. Zorganizować czas, które są najbardziej wygodne. Jeśli wolisz, aby być Strona główna, zaplanować odpowiednio, dopóki nie są bardziej komfortowe z ideą ktoś sprzątanie domu, gdy nie jesteś tam. Zadawać pytania na temat czyszczenia harmonogramu. Jak często możesz przyjść? To będzie tylko ty czyszczenia lub zespół? Czy mogę anulować czyszczenie w ostatniej chwili, za mnie? Jak długo potrwa do czyszczenia cały dom?