adcov.com

Wytwarzanie kwasu salicylowego

Szanse są, masz już wiele produktów zawierających kwas salicylowy. Niewiele osób wie, jak to działa, czy medycyna najlepsze praktyki, aby zapewnić bezpieczne użytkowanie. Kwas salicylowy jest doskonała leczenia trądziku, łupież, łuszczyca i wiele innych chorób skóry.

Co to jest kwas salicylowy?

Kwas salicylowy, który znajduje się w niektórych roślinach, jest najczęściej stosowany w leczeniu problemów skórnych na poziomie powierzchni, takich jak trądzik, łuszczyca, łupież, brodawek i odcisków. Siła leku zmienia się i można je znaleźć w łagodnych, dostępnych bez recepty produktów, jak również związki na receptę-only. Niezależnie od wytrzymałości, która będzie używana, upewnij się komunikować zarówno z farmaceutą i lekarzem w celu zapewnienia korzystania z produktu w sposób bezpieczny i efektywny.

Jak działa kwas salicylowy pracy?

Kwas salicylowy jest popularnym sposobem leczenia trądziku, wyprysków lub indywidualnych. To działa, zgodnie z Medline Plus ", zmniejszając obrzęk i zaczerwienienie i odłączania zablokowane pory skóry, aby umożliwić pryszcze się kurczyć." Natomiast medycyna jest w stanie leczyć innych warunków odkręcając suchych komórek skóry, który przyspiesza naturalny proces w organizmie rzuca martwy naskórek.

Jak używać kwasu salicylowego?

Kwas salicylowy jest dostępny w prawie każdym formularzu można sobie wyobrazić, z balsamów i żeli do receptę tynków wytrzymałościowych. Komunikacja z lekarzy i / lub farmaceutów jest ważne, ponieważ, jak wiele różnych sposobów, w których stosuje się leki, jak również wszystkich potencjalnych efektów ubocznych, które mogą wynikać ze stosowania w skojarzeniu z innymi lekami. Kwas salicylowy nie jest niebezpieczny, ale to jest zawsze dobry pomysł, aby zachować ostrożność podczas przyjmowania jakichkolwiek leków. Przygotowanie do podejmowania kwas salicylowy, a następnie, będzie zależeć wyłącznie od konkretnej potrzeby i porad uzyskanych od zaufanych pracowników służby zdrowia.

Weź dodatkowy krok

Jeśli szukasz leczenia niektórych z wyżej wymienionych warunków, kwas salicylowy może być właśnie dla Ciebie. Generalnie, jest to bezpieczne, skuteczne leczenie, które jest łatwe w użyciu. Ale, być pewny, aby postępować zgodnie ze wskazówkami na temat produktu. Zgodnie z Mayo Clinic, używając więcej niż zalecana dawka jest bardzo ryzykowne. W rzeczywistości, oni stwierdzają: "W tym celu może zwiększyć prawdopodobieństwo absorpcji przez skórę i ryzyko zatrucia kwasu salicylowego". Poprzez konsultacje z ekspertami przed rozpoczęciem leczenia rozpoczynającego, dasz sobie najlepszą okazję, aby wyeliminować lub kontrolować swój stan skóry bez niespodzianek i efektów ubocznych.

Mogę przygotować kwas salicylowy własnością?

Według Smartskin.com "Aspiryna jest formą kwasu salicylowego," i dlatego może być szlifowane i rozpuszcza się w wodzie, aby przygotować domowe formułę kwasu salicylowego. Stosunek podstaw aspiryny do wody wpłynie tylko siłę wzoru, ale Smartskin.com zaleca, "pół tuzina lub więcej w małej filiżance z wystarczającą ilością wody, aby pokryć je". Stąd dodatki alkoholu lub płyny umożliwi śmiałe jednostkom dokonywania własnej demakijażu lub skóry peeling. Należy jednak pamiętać, że wszystkie kwasy są żrące zagrożenia dla skóry i powinien być stosowany z ostrożnością. Dokonując leki i zabiegi w domu, brakuje ci sami producenci środków gwarancji i kontroli jakości produktów są zobowiązani do przestrzegania przez FDA. Jeśli zamierzasz przygotować własną formułę kwasu salicylowego, należy zachować szczególną ostrożność.