adcov.com

Wysypka twarzy u dzieci

Istnieje wiele możliwych przyczyn wysypki na twarzy dziecka. Czasami wysypka twarzy jest wczesnym objawem choroby, ale czasami to jest główną cechą stanu. Oto kilka warunków związanych z wysypką na twarzy.

Odra

Dzieci się zaszczepić przeciwko odrze, ale nadal można go zawrzeć. Czerwona wysypka na twarzy pojawia się po trzech lub czterech dniach o odrę i szybko rozprzestrzenia. To trwa około siedmiu dni.

Różyczka

Jeśli różyczka jest zlecane, różowa / czerwona wysypka na policzkach pojawia się i rozprzestrzenianie. Poprawę widać po czterech dniach.

Scarlet Fever

Z szkarlatynę, czerwony, zaczerwieniona twarz rozwija, wraz z bólem gardła. Wysypka i zaczerwieniona twarz nie jest poważny i odchodzi na własną rękę.

Choroba piąta

Choroba piąta powoduje policzkach dziecka jest bardzo czerwony. Z ciepła lub ćwiczenia, wysypka będzie znacznie jaśniejszy i może swędzieć więcej. Dziecko nie jest zaraźliwa raz wysypka prezentuje się.

Milia

Milia jest wysypka twarzy u niemowląt charakteryzuje się żółtymi lub białymi uderzeniami. Odchodzą na własną rękę w czasie i nie są zaraźliwe.

Wyprysk

Wyprysk jest bardzo często wysypka, które mogą być na twarzy lub innych części ciała. Wysypka może być swędzenie, zaczerwienienie lub obrzęk. Spowodowane jest to pewnego rodzaju drażniące.