adcov.com

Wysoki cukier dieta Wpływ na Starszych

Przeciętny Amerykanin zużywa 2 do 3 kg. cukru co tydzień, lub 135 lbs. lat. Cukier obniża odporność i powoduje wahania ciała i mózgu, że wprowadzone wiele stresu na każdej funkcji. Starszych trzeba być szczególnie czujnym na temat spożycia cukru we krwi w celu utrzymania zdrowia i odwrócenia chorób.

Znaczenie

Badanie przeprowadzone badania w Columbia University odkryli, że skoki poziomu cukru we krwi może wpływać na pamięć w starszym wieku. Badanie, opublikowane w numerze z grudnia 2008 r Annals of Neurology, odkryli bezpośredni związek między podwyższonego stężenia glukozy we krwi i zmniejszenie funkcjonowania psychicznego w mózgu.

Uwagi ogólne

Wraz z wiekiem, są one bardziej narażone na cukrzycę i choroby serca. Cukier wpływa zarówno choroby i może pomóc obniżyć umiejętności poznawczych.

Wpływ starzenia się

Szybkość zakażeń ma tendencję wzrostową w podeszłym wieku w części na skutek zmian fizjologicznych, włączając zmniejszenie sprężystości skóry i dolnego układu oddechowego, przewodu pokarmowego, oraz zdolności mózgu wywołane przyjmowaniem cukru. Dr Antonio Convit z New York University opublikował wyniki swoich badań w Proceedings of National Academy of Sciences w lutym 2003 roku, że wysoki poziom cukru we krwi kurczy się mózg.

Ostrzeżenia choroby

Oprócz przyspieszenia ogólny proces starzenia, cukier może powodować lub nasilać konkretnych schorzeń, w tym próchnica, otyłość, alkoholizm, osteoporozy, powiększenie wątroby, wysokiego ciśnienia krwi i spowolnienia nadnerczy.

W swojej książce "Lick the Habit Cukier," Dr Nancy Appleton linki spożycie cukru do choroby Alzheimera, choroby Parkinsona i zwiększenia szans na dnę, depresji i zawrotów głowy, a do wzrostu wolnych rodników i stresu oksydacyjnego w organizmie.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Cukrowy występuje w wielu produktach żywnościowych i napojów, tak odczytu etykiety jest sposób śledzenia i spożycie cukru granicznej. Napoje gazowane są chyba najgorszymi przestępcami z ponad 17 łyżki. cukru w ​​20-oz. butelki. Soki owocowe mogą być również wysokiej zawartości cukru.