adcov.com

Wynikających z Obrażeń Łóżka szpitalne

Wynikających z Obrażeń Łóżka szpitalne


Według National Center for Personal Injury Protection, jeden na 10 pacjentów w Stanach Zjednoczonych jest leczeniu urazów łóżek szpitalnych. Najczęstszymi przyczynami są spada z łóżka, a staje uwięzione między barierką a łóżkiem.

Historia

Szkody wynikające z pacjentów objętych z łóżek szpitalnych zidentyfikowano najpierw jako poważny problem w 1893 roku szyn łóżko były pierwotnie przeznaczone dla osób starszych, chorych zdezorientowani lub sedacji jako środek tymczasowy, aby rozwiązać ten problem. Poręcze łóżek rzadko dostępne przed 1930 roku. Od 1985 roku, po szynach łóżko stało się wyposażenie standardowe dane dotyczące pacjentów znajdą się pomiędzy szyną materac i łóżko były pobierane i badane. W roku 1995, Food and Drug Administration (FDA) wydała formalne ostrzeżenie dla świadczeniodawców w zakresie urazów i zgonów przypisywanych pacjentom staje uwięzione w taki sposób.

Statystyka

Według FDA, wypadki można przypisać do łóżek szpitalnych spowodowały 480 ofiar śmiertelnych, 138 obrażeń i 185 bliskich połączeń między 1986 i 2010 zakłada się, że wiele urazów zgłaszane.

Odpowiedzialność

Generalnie obiekt producent sprzętu, dostawca lub opieki zdrowotnej jest pociągnięty do odpowiedzialności za szpitalne łóżko-urazów związanych - nie lekarza. Ze względu na działanie odpowiedzialnością, wzory łóżek szpitalnych podkreślić teraz bezpieczeństwo pacjenta nad komfortu pacjenta.