adcov.com

Wyjątkowe prezenty dla mężczyzn, którzy mają wszystko

Wyjątkowe prezenty dla mężczyzn, którzy mają wszystko

Mężczyźni, którzy wydają się mieć wszystko docenić dary jeśli oni są obiekty, które ich nigdy nie widział. Są szanse, że zwrócą także korzystne oko na wyjątkowe prezenty, które są bardzo twórczy lub zaawansowane wersje co już. Z refleksji i spojrzeć na rynku, co ma do zaoferowania znajdziesz tu prezent dla człowieka, który "ma to wszystko."

Wodoodporny stół bilardowy

Jeśli człowiek w swoim życiu ma wszystko, są szanse, że on także ma basen. Prezent dla zabawy na świeżym powietrzu w basenie jest wodoodporny stół bilardowy. Spławiki tabela basen i gracze mogą pływać do niego ze wszystkich stron, aby grać. Ten prezent dać przyjemność do człowieka jako on sport z jego przyjaciół i pokazuje poza jego nowy prezent dla całej dzielnicy. Tabele te ekstrawaganckie basen pływających są na zamówienie w dowolnym kolorze, którą wybierzesz. Tkaniny używane nie znikną i wszystkie materiały są nie tylko wodoodporny, są też warunki atmosferyczne na wszystkie pory roku. Ceny zaczynają się około £4,550. Jeśli twój budżet jest napięte, należy rozważyć zmiennym pong bilard. Twój mężczyzna może zachować zimną krew w jego basenie jak gra ping pong z jego przyjaciół lub jego dzieci. Pływający basen ponga przyniesie przyjemności człowieka przez miesiące lub lata. Ceny zaczynają się mniej niż £65.

Przezroczyste Canoe kajak

Dla człowieka, aktywne, sportowy kolejny prezent, który może zrobić oczy rozświetlają jest przezroczysty kajak kajak. Jest to unikalny dwumiejscowy hybryda z kadłuba polimeru, który jest przezroczysty. Ten dar oferuje swoim człowiekiem podwodne widoki jak wiosła lub ryby w rzekach lub w spokojnych wodach wzdłuż plaży oceanu dla nadchodzących latach. Unikalne materiały używane zrobić ten kajak solidne, są one te same materiały użyte do kokpitu zadaszenia naddźwiękowych myśliwce. Rama wykonana jest z lekkiego aluminium, co ułatwia jednego człowieka do przeprowadzenia. Chyba najlepszy ze wszystkich, ten przezroczysty canoe kajak jest przyciągające wzrok. To daje twój mężczyzna okazja do pokazania, że ma prawie wszystko, co do znajomych i nieznajomych podobne (patrz odniesienia 2).

Lewitujący Hover Scooter

Lewitujący skuter hover może obudzić marzenie życia człowieka. Skuter jest rzeczywisty transfer gadżet, który podniesie twój mężczyzna kilka centymetrów nad ziemią. Ten prezent dać mu uczucie, że jest on w latający spodek, które on może przypomnienie bezpiecznie z dwóch kierownicach. Lewitujący skuter oferuje wyjątkowe doświadczenia. Wyciągu z ziemi jest delikatny strumień powietrza z tyłu skutera napędza go poziomo. Jeśli twój mężczyzna nie jest typ sportowy, będzie mu przysługiwał łatwość i szybkość z jaką dowiaduje się, jak poruszać się jego "latający spodek." Raz w powietrzu, wszystko, czego potrzebuje do zrobienia jest chude w lewo lub prawo kierować latający skuter. Chude jest do tyłu i jeśli chce iść szybciej (do prędkości 15 km/h), wszystko, co ma robić. Skuter jest także łatwy wobec zatykać. Ląduje na odległość 20 metrów, dokonaniem wyładunku, delikatny i łatwy do opanowania. Ten wyjątkowy prezent jest jeden twój mężczyzna najprawdopodobniej będzie miłość aby pokazać jego przyjaciół i znajomych. Montaż jest łatwy i skuter działa na baterii 12v. Film szkoleniowy jest częścią pakietu. Możesz podać swój człowiek, który myśli miał to wszystko ten wyjątkowy prezent dla około £8,450 (patrz odniesienia 3).

Kawałek z Stany Zjednoczone

Jeśli masz tylko około £13 lub 16 £ spędzić, jedną z możliwości daje twój mężczyzna indywidualne czyn 1 cal kwadratowy gruntu w każdej i każdego z 50 państw. Wielu ludzi miłość do własnej ziemi. Pomysł, że twój mężczyzna trzyma akt własności w 50 stanach można dać mu unikalne doświadczenie mocy trochę inwestycji z Twojej strony.