adcov.com

Wyjątkowe prezenty dla dziewczyny na 18 urodziny

Wyjątkowe prezenty dla dziewczyny na 18 urodziny

Wyjątkowe prezenty dla dziewczyny na 18 urodziny są wyzwaniem znalezienia. Po zawężeniu pomysłów na prezent, należy wziąć pod uwagę cechy, które może sprawić prezent specjalne. Wyjątkowy prezent sugeruje, że urodziny dziewczyny jest warta wysiłku, że poszedł do wyboru lub tworzenie dar. Odchodzące od uboczu drogi prezent urodzinowy i możesz być pewien, że to będziesz nigdy nie zostanie zapomniany.

Oprawione reprodukcje

Piękne dzieło sztuki mogą być bardzo elegancki prezent na 18-letnia dziewczyna, a jeśli zdecydujesz się kawałek, który uzupełnia jej styl i wrażliwość ona będzie z pewnością trzymać swój prezent sztuki przez długi czas. Sztuka nie musi być duży wydatek albo. Istnieje wiele młodych i utalentowanych fotografów, malarze i ilustratorów, którzy tworzą wydruki wysokiej jakości ich pracy, które są numerowane i podpisane. Czy sztuka oprawione i gotowe do być zawieszony na ścianie, tak, że ona może cieszyć się jej prezent od razu.

Lekcje gotowania

Wyjątkowe prezenty dla dziewczyny na 18 urodziny

Młody smakoszem będą mieli lekcje gotowania, zwłaszcza, jeśli ona ma po prostu przeniósł się na jej własnych. Większość dziewczyn 18-latek ma podstawowe umiejętności gotowania i mogą nawet mieć ich własny sprzęt i narzędzia, ale tam jest trochę dobrych w posiadanie Państwa of--art zestaw garnków i patelni, jeśli ona nie ma kilka kulinarne sztuczki jej rękaw. Trzymać się tematu żywności, którą już lubi, takie jak francuski, tajski, ciast lub owoców morza, i podłączyć ją z zestawu klas.

Członkostwo w Muzeum

Dać urodziny 18-letnia dziewczyna roku kultury z członkostwa w lokalnym Muzeum lub głównych galerii sztuki. Członkostwa często obejmują dostęp do ekskluzywnych wystawy, rozmowy i rabaty w sklepie z upominkami. Dodatkowo, wiele liczących się galeriach oferta oferty z instytucji partnerskich w innych miastach, tak ona może używać jej członkostwa wszędzie podróżuje.

Masaż aromaterapeutyczny

Wyjątkowe prezenty dla dziewczyny na 18 urodziny

Masaż w spa piękna jest przemyślany prezent. Ponieważ teraz wiele luksusowych ośrodków spa oferują szeroki wybór zabiegów masażu, to nawet łatwiejsze wyjątkowy prezent. Zabiegi oferowane przez spa tylko jeden może zawierać aromaterapia masaż shiatsu, reiki, gorącymi kamieniami, refleksologii i masaży nawet czteroosobowe.

Bardziej nietypowe prezenty

Daj prezent "Nowy Jork" z pamiątkowe wydanie NY minut zegara. Urodziny dziewczyny otrzymają mały zamontowany zegar wskazujący dokładną minutę że ona teraz jest właścicielem, a także napis datę i numer seryjny. Jedzenie zainspirowany biżuteria, jak wisiorek pierścień lub ciastko czekoladowe trufle będzie zabawa dla dziewczyny z łakomczuchów. Początkujący fotograf może wiesz już o Lomography film fotografia, sztuka robienia zdjęć "z"biodra. Ma kamer szeroki zakres Lomography, dużych i małych, które sprawiają, że wyjątkowe prezenty na urodziny niemal każdej 18-letnia dziewczyna.