adcov.com

Wyjątkowe prezenty dla dziewczyny 18-letni

Wyjątkowe prezenty dla dziewczyny 18-letni

Dawanie prezentów jest radość, szczególnie, gdy odbiornik jest oznakowanie osobisty punkt kontrolny lub początek nowej podróży. Dla dziewczyn 18-letni obie są prawdziwe. Stary gotowości prezenty prezent karty lub ubrania są trochę zmęczony. Początek dorosłości i uzyskaniu niepodległości powinny być oznakowane przemyślany darów, które mają wartości funkcjonalnych, jak również estetyki i element zabawy.

Książki do wynajęcia członkostwa

Książki kochanie panienki mogą korzystać z członkostwa wypożyczalnia książki dzięki uprzejmości firmy online, jak BookSwim. W BookSwim plany zaczynają się od £15,50 za miesiąc i najemców mają dostęp do tysięcy książek z 22 gatunki. Istnieją żadne koszty przesyłki lub opłaty za późno, i najemców są do prowadzenia ksiąg, tak długo, jak chcą. Książki są zwracane, nowe książki są wysyłane do najemcy. Książki do wynajęcia członkostwa może być szczególnie przydatne do college'u, który może trzeba czytać książki przypisany jako zajęć.

Instant Camera

Dla dziewczyny, który już ma pewien cyfrowy aparat fotograficzny kamera natychmiast dodaje trochę zabawy i nostalgia do fotografii. Tych kamer tam produkować małe zdjęcia, idealny dla młodej dziewczyny chcą udekorowania pokoju w akademiku lub pierwszego mieszkania. Polaroid, popularne w 1980 jego natychmiastowy kamer, wprowadziła nowy model, Polaroid 300. 300 robi zdjęcia o wielkości wizytówki i ma cztery ustawienia oświetlenia i flash.

Dzień Spa & Makeover

Mając doświadczenie może być czasem lepiej niż otwarcie prezent. Jak młode dziewczyny zaczynają dorosłości, znakowanie przy okazji z dnia kobiece zabawy może być doskonały pomysł. Token prezent do spa manicure, pedicure i twarzy, a następnie makeover i nową fryzurę w lokalnym sklepie jest dobry sposób, aby pokazać, że rośnie i gotowy do być traktowane jak młoda kobieta.

Klasy

Jeśli ona ma zawsze chciał spróbować gotowania, karate, balet, joga czy cokolwiek innego, teraz może być dobry moment, aby ją zarejestrować się na zajęcia. Nie tylko oni będą przyjemne i wzbogacanie, ale ona może również spotkać nowych przyjaciół i odkrywania nowych talentów. Sprawdź lokalny dla klas w pobliżu. Nie zapomnij sprawdzić najpierw do planowania konflikty.

Skoki spadochronowe

Jeśli ona jest poszukiwaczem emocji, są szanse, że ona będzie zachwycony z szansy pójść skoki spadochronowe. Renomowanych firm oferują kompleksowe szkolenia przed nurkowaniem i większość debiutantów zrobić skok tandemowy (dołączony do instruktora, który ciągnie sznurek do uwolnienia spadochron). Według magazynu skoki spadochronowe chociaż cena różnią się od firmy do firmy i zależnie od rodzaju skoku, można spodziewać się zapłacić £65 i £130 za skok tandemowy (cena obejmuje szkolenie i wyposażenie).