adcov.com

Wyciągnął Elbow Leczenie

Wyciągnął łokieć jest stanem, który najczęściej dotyka dzieci. To jest bardziej powszechne wśród dziewczynek i chłopców niż zwykle występuje na lewym boku, a na prawej stronie. W wyciągnął łokieć, głowa kości promieniowej jest odskoczyła od jego załączając więzadła nagłym życie. Stan jest oznaczony znacznego bólu.

Manipulacja Medyczny

Wyciągnął łokieć zazwyczaj skutkuje przemieszczeniem. Najlepszym sposobem leczenia tego problemu jest dla lekarza manipulować łokieć tak wyskakuje z powrotem na miejsce. Ta procedura jest bolesne, ale ból trwa tylko kilka sekund. Jednakże, jeśli szkoda miała miejsce więcej niż 12 godzin przed wizytą do lekarza, ponownym zamontowaniu łokieć nie może być rozwiązaniem.

Szyna

Jeśli wizyta u lekarza jest więcej niż 12 godzin po urazie, lekarz może uwierzyć, że manipulowanie łokieć, aby spróbować uzyskać połączenie z powrotem na miejsce spowoduje dodatkowe obrażenia. W celu uniknięcia takiej sytuacji i zachować więcej szkód od robi, będzie szyna szkody na okres od trzech do 10 dni.

X-Ray

Jeśli dziecko zostało wniesione do lekarza urzędu w ciągu 12 godzin, ale łokieć jest odporny umieścić z powrotem na swoje miejsce poprzez staranne manipulacji, nie może być bardziej poważny problem, takich jak złamania. W tym przypadku lekarz zleci rentgenowskie stawu. Jeśli jest kolanko przełamaniu, ramię zostanie umieszczona w obsadzie przez trzy do ośmiu tygodni, w zależności od stopnia przerwie.

Lód w domu

Po łokieć został pojawiło się na miejscu, dziecko będzie musiał odpocząć w domu na kilka dni. Będzie również należy traktować z lodem, szczególnie w ciągu pierwszych 24 do 48 godzin po urazie. Lód będzie utrzymywać obrzęk w dół i pomoże zmniejszyć resztkową ból.

Reszta

Trudno utrzymać małe dziecko z bycia aktywnym, ale ważne jest, aby odpocząć szkody w 24 do 48 godzin, które następują. Łokieć, który został prawidłowo manipulować na miejsce powinno być silne i prawdopodobnie nie wrócić na miejsce, jednak pierwsze ruchy mogą być bolesne. W rezultacie, istotne jest, aby spoczywać szkody w pierwszym dzień lub dwa po zdarzeniu.