adcov.com

Wybielanie Instrukcja kość słoniowa

Zestawy do wybielania zębów domowe są coraz większą popularność, ponieważ twierdzą, zaoszczędzić czas i pieniądze w porównaniu do profesjonalnych wybielania zębów procedur. Kość słoniowa Zestaw do wybielania zębów pochodzi z obietnicą dostarczenia znacznie bielszy uśmiech zaledwie kilka dni po rozpoczęciu korzystania z produktu. Produkt jest dostępny w Internecie na ivorywhite.com, gdzie darmowy okres próbny jest również oferowany.

Tło

Przed rozpoczęciem procesu wybielania zębów, należy sprawdzić, czy wszystkie elementy produktów i nie są uszkodzone. Twój zestaw powinien zawierać: łuki aplikacji Sure-Fit (tace), żel do wybielania zębów i aplikator. Zapoznaj się z załączoną instrukcją dokładnie zapoznać się z różnych etapów i procesów.

Technika

Możesz uzyskać bielszy uśmiech w czterech prostych etapach.

Etap 1: Przygotuj swoje zęby, aby uzyskać maksymalną ekspozycję na składniki wybielania zębów, szczoteczkę i przepłukać usta.

Etap 2: Zamontuj Sure-Fit tace do ust. Umieszczenie patelni z wodą do wrzenia (nie powinno być na tyle wody, aby całkowicie zanurzyć tacki) z karta jest nad wodą. Po gotowane zdjąć patelnię z ognia, ostrożnie wyjąć zasobniki i umieść górny jeden w ustach, uważając, jak tace są giętkie na tym etapie. Użyj karty do centrum, a kciuk i palec wskazujący na pleśń wokół zębów, zostawić tacę w ustach przez około 30 sekund, aż ostygnie. Powtórz ten proces dla dolnego podajnika.

Etap 3: Odmierzyć niewielką ilość żelu wybielającego aromatyzowane miętą do każdego z podajników ustnej. Wymagana jest tylko niewielka ilość dla maksymalnej skuteczności.

Etap 4:
Umieść górne i dolne podajniki do ust ostrożnie, gryźć się na tacach i zamknij usta. Trzymaj je w 30 do 60 minut. Po wyjęciu tacki, myć zęby i przepłukać usta dokładnie usunąć resztki żel wybielający.

Porady

Skontaktuj się z działem obsługi klienta w kość słoniowa o wyjaśnienie, jeśli nie jesteś pewny niczego. Dokładnie oczyścić tace Pewnie pasuje szczoteczki do zębów i zimnej wody po każdej aplikacji, pozostawić do wyschnięcia między aplikacjami i przechowywać je w przeciwbakteryjnego przypadku. Wyjąć tace przed pójściem spać. Kość słoniowa nie będzie zmienić kolor swoich wypełnień, koron, czapki lub wcześniejszego leczenia stomatologicznego.