adcov.com

Wspólnego gospodarstwa domowego, które zabijają termity

Wspólnego gospodarstwa domowego, które zabijają termity

Termity są owady, które jedzą celulozy do żywienia. Drewno jest głównym posiłkiem termity, co oznacza, że może spowodować nieodwracalne szkody dla domu lub budynku. Jeśli masz termity w domu, istnieje kilka sposobów, aby pozbyć się ich za pomocą wspólnego gospodarstwa domowego.

Sól kuchenna

Sól kuchenna po rozpuszczeniu w wodzie można zabić Kolonia termitów. 1 część soli rozpuścić w 4 części ciepłej wody w pojemniku na miskę lub słoik. Znajdź lokalizację termity w domu i spryskać lub wlać roztwór soli kuchennej na termity. Zostaną one zabite ze względu na zawartość wysokiej sodu w roztworze.

Wybielacz do prania

Termity umrze, gdy pochodzą one w bezpośrednim kontakcie z wybielacz do prania. Nosić rękawice do ochrony skóry z podrażnienia i nosić okulary ochronne, aby chronić Twoje oczy przed odpryskami. Wlać bleach bezpośrednio na Kolonia termitów.

Kwas borowy

Kwas borowy, w przeciwieństwie do innych artykułów gospodarstwa domowego, nie od razu zabić termity. To zniszczy przewodzie pokarmowym termity, głodujących je na śmierć. To także atakuje ich układu nerwowego i wysycha ich ciała. Kwas borowy można posypać na lokalizację termity takie jak na drewnianych palach. Kiedy termity łykać kwas, ono wola wzi¹æ wykonywaæ powoli. Termity zazwyczaj wraca z powrotem do swoich gniazd przed śmiercią. Aby zwiększyć skuteczność kwasu borowego, wymieszać go z soli kuchennej. Należy uważać, aby nie używać kwasu borowego w dziedzinach, gdzie zwierzęta lub dzieci grać.

Woda wypierając smar w sprayu

Smar w sprayu na Kolonia termitów się ich pozbyć. Środek smarny działa przez dusi termity, jak to ich oddech zapycha porów. Aby dostać się do trudno dostępnych miejsc, za pomocą aplikatora słomy, która zazwyczaj pochodzi z sprayem.