adcov.com

Wspólne Leczenie infekcji pęcherza

Wspólne Leczenie infekcji pęcherza


Infekcja pęcherza podlega szerszej grupy zakażeń zwanego zakażenia układu moczowego (ZUM). Zakażenia te wpływają na nerki, pęcherza moczowego, moczowodów i cewki moczowej. Jednakże, zgodnie z Mayo Clinic, większość infekcji dróg moczowych kierować dolnych dróg moczowych, który składa się z cewki moczowej i pęcherza moczowego. Infekcje pęcherza moczowego występują zwykle, gdy bakterie wprowadzić pęcherza i zaczynają się mnożyć.

Testowanie

Przed podjęciem decyzji, jaki rodzaj leczenia zalecić zakażenia pęcherza moczowego, lekarz wykonuje serię testów w celu określenia rodzaju i lokalizacji zakażenia. Lekarz najpierw poprosić o wytrzeć z okolicy narządów płciowych sterylny wytrzeć w celu usunięcia bakterii, które mogłyby skazić swoich wyników badań. Zostaniesz poproszony, aby oddać mocz do sterylnego kubka. Testowa zostanie wysłana do laboratorium, gdzie wyszukiwać technologów medycznych próbki śladów bakterii, takich jak Escherichia coli (E. coli).. W zależności od typu bakterii, w próbce moczu, lekarz może przepisać konkretny rodzaj antybiotyku.

Typy na antybiotyki

Szeroki zakres antybiotyków można stosować do leczenia infekcji pęcherza. Antybiotyki działają poprzez wpływ na zdolność komórek bakterii 'do reprodukcji. Niektóre antybiotyków działa poprzez komórki bakteryjnej niezdolnych do wytwarzania ściany komórkowej wokół komórek; inne działają poprzez wpływ na zdolność komórek ', aby włączyć glukozy w energię. Typowe rodzaje antybiotyków w leczeniu infekcji pęcherza to lewofloksacyną Nitrofurantoina, sulfametoksazol-trimetoprim, cyprofloksacynę, a jedną z najczęściej stosowanych antybiotyków, amoksycyliny. Ważne jest, aby pamiętać, że nawet jeśli nie czujesz się objawy zakażenia pęcherza moczowego, trzeba zakończyć całą przepisywania antybiotyków. Nie kończąc swoje antybiotyk schemat może powodować bakterie stają się oporne na przyszłych zastosowań tego samego leku.

Woda

Picie dużej ilości wody jest kolejnym sposobem leczenia infekcji pęcherza. Naturalny mechanizm oczyszczający pęcherza jest oddawanie moczu. Każdy czas oddawania moczu, pęcherz wypłukuje szkodliwe bakterie, które mogą przyczyniać się do infekcji pęcherza. Jak pić więcej wody, będzie trzeba także mocz więcej. Woda przyczynia się również transport komórek układu immunologicznego na zakażonym obszarze.

Sok z żurawiny

Picie soku żurawinowego może pomóc w leczeniu infekcji bakteryjnej. Jak woda, sok żurawinowy zwiększa produkcję moczu. Sok żurawinowy pomaga produkować kwas hipurowy. Im większe stężenie kwasu hipurowego zwiększyć ogólną kwasowość moczu. Bakterie mają twardy czas trzymając się powierzchni pęcherza, gdy poziom kwasowości zbyt wysokie. Powoduje to utrudnienie dla bakterii do kolonizacji i namnażania na tyle, aby kontynuować infekcji.