adcov.com

Wskazówki dla Robienie Okrzemkowe doustnie

Ziemia okrzemkowa jest pył mineralny. Skamieniałe szczątki jednokomórkowych glonów zwanych okrzemek, jest wydobywany z kamieniołomów. Najbardziej znany jako naturalną alternatywę do tradycyjnych metod kontroli pcheł, Ziemia okrzemkowa eliminuje pchły, kleszcze i wszy w obu zwierząt i ich otoczenia. Może on być również stosowany jako organiczny środek nagrzewanie do zabijania pasożytów u zwierząt domowych i ludzi.

Jak to działa:

Ziemia okrzemkowa zabija pasożyty jelitowe fizycznie je raniąc. Mikroskopijne cząsteczki powłoki podzielenia pasożytów żywić w organizmie. Ze względu na charakter tego mikroskopowe pyłu stwarza żadnych szkodliwych dla ludzi i zwierząt. DE jest naturalnym sposobem, aby zabić pasożyty bez chemikaliów.

Korzyści człowieka

Wiele chorób pasożytniczych u ludzi są pochodzenia. Wśród nich są niektóre formy zmęczenia, ran i problemów jelitowych. Ziemia okrzemkowa został zatwierdzony przez FDA do spożycia przez ludzi i zniszczy wiele wewnętrznych pasożytów. Można go kupić w trybie online lub w sklepach ze zdrową żywnością.
Ziemia okrzemkowa została dokonana ze wzrostem gęstości kości i wzrostu paznokci, obniżenie poziomu cholesterolu, metali ciężkich detoksykacji, kontroli pasożytów i oczyszczeniu jelita grubego i systemów jelitowych.

Dawkowanie i mieszanie

Poszczególne dawki różnią. Producenci zalecają jedną czubatą łyżkę stołową dziennie. Raporty uruchomić gama między łyżeczkę ubijając w smoothie dwa do trzech razy w tygodniu, aby łyżka Codziennie rano i wieczorem wodą. Weź pod uwagę rozmiar, wagę i pożądany rezultat. Jak w przypadku wszystkich nowych procedur zdrowotnych, należy postępować ostrożnie. Nie może być problemy zdrowotne związane z ewakuacji zbyt wiele zbyt szybko pasożytów z organizmu.

Podczas mieszania się z DE, pamiętaj, że jest tekstura i ciężar, więcej niż smaku, że będzie stanowić wyzwanie gładkiej mieszaniny. Niektórzy używają miksera, aby uzyskać gładką drinka. Smak DE jest praktycznie niewykrywalne, bardzo łagodny, czasem określana jako kredowy. Łatwo jest trzepaczka łyżeczkę do łyżką w małej szklance wody i dyszeć go. Oczekiwać gliny teksturę, która zmienia się w zależności od konsystencji ilość używanej wody.
Spróbuj dodać go do mieszanego napoju. DE jest podobna do masy proszku białka i wymieszać łatwo do swojej mikstury mieszanej. Ziemia okrzemkowa może być stosowany w połączeniu z innymi produktami pasożyta oczyścić lub na własną rękę do utrzymania zdrowia systemu.

Ostrzeżenia

Tylko konsumować DE oznaczone jako "klasy żywności." Ziemia okrzemkowa sprzedawane do filtrów basenowych zostały poddane obróbce chemicznej i ogrzewa się do zmiany jej składu. To nie jest "spożywczy" i jest niebezpieczne dla ludzi, zwierząt domowych i zwierząt gospodarskich. Uwaga na organicznej ziemi okrzemkowej jest przed wdychaniem go. Ten inny sposób bezpieczny produkt wykonany jest z gruntu skamieniałych szczątków, które są niezdrowe oddychać.