adcov.com

Wrzodziejące zapalenie jelita grubego i ćwiczeń

Wrzodziejące zapalenie jelita grubego może dokonać każda działalność trudne, gdy cierpi z pochodni-up. Podczas flare-up, poważne i częste biegunki i skurcze brzucha ograniczyć rzeczy można zrobić. Jednak o flare-up nie jest powód, aby zatrzymać wykonywanie. W rzeczywistości, lekki ruch może pomóc w zmniejszeniu objawów pochodni-up.

Pobyt uwodniony

Osób z wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego powinien być szczególnie ostrożny, aby nie stać odwodnione. Na pobyt uwodniony, pić wodę przed rozpoczęciem ćwiczeń i podczas wykonywania rutynowych. Pragnienie jest objawem łagodnego do umiarkowanego odwodnienia. Jako takie, nie pić płynów, nawet jeśli nie jesteś spragniony.

Lokalizacja

Podczas wrzodziejące zapalenie jelita grubego pochodni-up, można się martwić o konieczności być więcej niż kilka kroków od łazienki. Jednym ze sposobów rozwiązania tego problemu jest do pracy w domu. Nawet w środku pochodni-up, ćwiczenia, takie jak joga i tai-chi może pomóc Ci się zrelaksować i przyczynili, które mogą zmniejszyć zagrożenie pochodni-up. Jeśli masz bieżni lub inny sprzęt do ćwiczeń w domu, strategicznie umieścić co najmniej jedną z maszyn w pokoju przylegającym do łazienki.

Oddychania podczas ćwiczeń

Kiedy ćwiczysz, ćwiczyć głębokie techniki oddychania. Będą one utrzymać mięśnie brzucha rozluźnione, co powinno zminimalizować skurcze. Gdy pacjent cierpi na wrzodziejące zapalenie jelita grubego, zachowania zdrowia i relaksu są równie ważne.