adcov.com

Wrzód Strona główna zadośćuczynienie

Wrzody są zazwyczaj charakteryzuje się bólem żołądka spowodowane przez owrzodzenia przewodu pokarmowego. Jeśli występują nudności lub krwawienia z powodu wrzodu, ważne jest, aby natychmiast udać się do lekarza. Jeśli nie, środki do domu może pomóc złagodzić dyskomfort i ból.

Pepto Bismol

Badacz Barry Marshall, MD, odkrył, że Pepto Bismol pomaga niektórych chorych wrzód. Jego badania określa się, że bakterie mogą być przyczyną wrzodów. Pepto Bismol zabija bakterie w żołądku, Marshall mówi, a on twierdzi, że bakterie, co powoduje wrzody. Badania na bakterie jako przyczyna wrzodów jest kontrowersyjna, ale Pepto Bismol może warto spróbować, jeśli szukasz ulgi wrzodowej.

Unikaj wyzwalaczy

Owrzodzenie różne pokarmy wywołują reakcje u różnych ludzi. Ważne jest, aby słuchać swojego ciała i unikać pokarmów, które zwykle wywołują ból wrzodów lub dyskomfort. Dla większości, pikantne potrawy są wielkim winowajcą. Mleko może dostarczyć ulgę łagodząco na krótki czas, ale powoduje większą kwasu żołądkowego w czasie. Doprowadzi to do gorszego bólu wrzodowej później. Jeść mniejsze porcje jedzenia i jeść częściej, ale przyczyni się do ograniczenia ilości kwasu żołądkowego organizm produkuje.

Opcje naturalne

Spróbuj łatwy autora rozwiązanie domu Judy C. Williams zaleca w "Judy Herbal Strona główna zadośćuczynienie". Ugotować ziemniaki i pić wodę, w której były gotowane. Powtarzaj codziennie do wyleczenia owrzodzenia.

Innym naturalnym rozwiązaniem Williams sugeruje, jest dodanie 1 łyżeczka. pieprzu cayenne w filiżance gorącej wody. Picia tej mieszaniny trzy razy dziennie sugeruje się uśmierzenie bólu, a to może być powtarzane aż do bólu wrzodu nie wpływa Ci.

Jeśli nie jedzą jogurt często, dodaj go do swojej diety. Jogurt zabija szkodliwe bakterie, w tym niektóre z bakterii wywołujących kwasu żołądkowego.

Mniej stresu

Stres powoduje często reakcje wrzód. Nie można całkowicie wyeliminować stres ze swojego życia, ale można nauczyć się radzić sobie z nim skutecznie. Wybierz, aby pozytywnie myśleć o sytuacjach możesz napotkać. Praktykować ćwiczenia relaksacyjne. Świadomie spowolnić swój oddech. Zamiast trzymając w gniew i frustrację na temat życia, znaleźć konstruktywny sposób wyrażania tych uczuć. Spacer lub wziąć udział w jakiejś innej formie regularnych ćwiczeń cieszyć.

Over-the-counter leków

Leki zobojętniające sok żołądkowy nie pomoże leczyć swoje choroby wrzodowej, ale mogą pomóc Ci poczuć się lepiej. Jednak z dala od aspiryny i innych over-the-counter leki przeciwbólowe. To nie są łatwe w żołądku i może powodować ból gorzej.