adcov.com

Wprowadzenie w ciąży Po wazektomii Odwrócenie

Wazektomia jest popularna i skuteczna forma antykoncepcji. Jednak niektórzy mężczyźni i ich partnerzy decydują później, że one w rzeczywistości chcą mieć dziecko (dzieci) lub wiele, więc mają procedura odwrotna. To się nazywa wazektomii odwrócenie. Nie ma żadnej gwarancji, że partnerem mężczyzny będzie zajść w ciążę po odwróceniu, ale statystyki pokazują, że większość par nie wyobrazić w ciągu około roku po odwrócenia wazektomii.

Pierwsze Chirurgia prawo

Wazektomia jest procedurą medyczną, w którym lekarz wykonuje małe nacięcie w mosznie, aby Ustrzel nasieniowodu. Nasieniowodów jest rura, która zapewnia plemniki z jąder i pozwala na spermę dołączenia płynu nasiennego podczas wytrysku. W celu odwrócenia wazektomii, lekarz musi załóż nasieniowodu. Jest to bardzo delikatna operacja. Upewnij się, że badania lekarza / lekarza. Można to zrobić, pytając o jego odwrócenia wazektomii statystyk, rozmawiając z innymi pacjentami i sprawdzanie ocen lekarzy stron internetowych, takich jak vitals.com. Lepiej wykwalifikowanych lekarz jest mniejsze prawdopodobieństwo powikłań, co równa się większe szanse na zajście w ciążę w przyszłości.

Prawidłowe Odzyskanie

Po operacji odwrócenia wazektomii, upewnij się, postępuj zgodnie z zaleceniami lekarza do odzysku. Zwiększy to szanse prawidłowego leczenia i produkcji spermy. Instrukcje odzyskiwania często obejmują: (1) Bądź off nogi przez około 48 godzin; (2) Zastosowanie lodu w celu zmniejszenia obrzęku w miejscu zabiegu; (3) Abstynencja działalności energicznym, w tym płeć, przez około trzy do czterech tygodni; oraz (4) Stosować atletycznej zwolennikiem jak najwięcej na około sześć tygodni.

Budowanie liczby i ruchliwości plemników

Ilość spermy produkowanej i ruchliwość plemników z nich wpływa na prawdopodobieństwo ciąży. Aby zoptymalizować liczbę i ruchliwość kiedy już uzdrowiony z chirurgii i wznowił aktywność seksualną, odnoszą się do następujących wskazówek: (1) zdrową dietę; (2) Ćwiczenie regularnie; (3) Nie pal; (4) Nie należy pić alkoholu, czy to z umiarem; (5) Należy unikać bardzo ciasnej bielizny; (6) Unikaj wanny z hydromasażem; (7) Badanie wzorców owulacji z partnerem tak, że będziesz wiedzieć, kiedy nastąpi największe prawdopodobieństwo na poczęcie.