adcov.com

Woda destylowana i Odchudzanie

Woda destylowana i Odchudzanie


Ludzie potrzebują dużo wody. Jeśli utrata masy ciała jest twój cel, to może być nawet ważniejsze, aby uzyskać wystarczającą ilość wody, tak, że tłuszcze i toksyny mogą być wyeliminowane w czasie diety. Regularne woda z kranu może zawierać zanieczyszczenia, które są wytrzymałe na wątrobę i nerki. Agencja Ochrony Środowiska poinformował, że w 2007 roku skorodowane rury w wielu miastach USA zostało poważnie wpłynąć na jakość wody w tych społecznościach. Chociaż woda destylowana zawiera składniki mineralne, ma również żadnych szkodliwych chemikaliów.

Perspektywa historyczna

Picie wody destylowanej jest praktyka pokoleń kulturystów, którzy wierzyli, że woda przepłukać zatrzymany przed zawodami. Ale według forum na EliteFitness.com, niektórzy kulturyści doświadczyli odwodnienie i skurcze, gdy pili wodę destylowaną wyłącznie w ciągu kilku miesięcy.
Kilka lat temu, w tym dzienne zdrowy eksperci Paul Bragg zalecił picie wody destylowanej, mówiąc, że to najlepsza forma można pić. Pojęcie to stało się kontrowersyjne. Woda destylowana nie zawiera minerały i elektrolity. W istocie jest to po prostu mokre. To ma jedną właściwość, która może pomóc w utracie wagi, choć. To przyciąga toksyny i metale i wypłukuje je z systemu.

Woda destylowana Diety

Można rozważyć przy użyciu wody destylowanej w krótkoterminowych programu detoksykacji. Jednym z popularnych oczyszczanie i odchudzanie schemat stosowany przez takich gwiazd jak Beyonce Knowles obejmuje picia świeżego soku z cytryny zmieszany z wodą destylowaną, wraz z syropem klonowym i pieprzem cayenne. Sok z cytryny, syrop klonowy i pieprz cayenne mają pomóc utrzymać równowagę elektrolitową podczas gdy wody destylowanej rozpuszcza się i wykonuje uwięzionych toksyn. Praktycy wskazują na 10-dniową oczyścić, które nie powinno mieć negatywnych skutków, według dr Zoltan Rona, fizyczne Toronto i autor.
Usuwanie toksyn z okolicznościowym spłukiwania wody destylowanej i poprawę diety może przejść długą drogę w kierunku utraty nie tylko na wadze, ale również daje organizmowi energię potrzebną do spalania tłuszczu.

Woda w perspektywie długoterminowej

Przestać pić wodę destylowaną, po początkowej fazie detoksykacji diety. Zamiast pić charcoal- odwrotnej osmozy lub filtrowanej wody. Te rodzaje wody mineralnej zachowują swoją zawartość (minus ołów, miedź, rtęć i arsen), więc organizm może łatwiej używać go do uwodnienia komórek.