adcov.com

Właściwości kryształowe Lapis Lazuli

Właściwości kryształowe Lapis Lazuli


Terapia polega umieszczenia określonych kryształ kryształy, klejnoty i kamienie na ciele osoby do aktywacji ośrodków energetycznych zwanych czakrami. Celem jest, aby zrównoważyć przepływ energii w ciele człowieka i uwolnienia wszystkich blokad i negatywnej energii, która może być przyczyną uszkodzenia ciała lub dolegliwości. Lapis lazuli jest ceniona jako kamień, który, jak się uważa, aby pomóc otworzyć piątą (znany jako czakry gardła) i szósty (znany jako czakry czoła) czakry i udzielić osobie samoświadomość.

Opis

Lapis lazuli jest ciemnoniebieski, często zabarwione lekko fioletowy lub zielony, kamień, który jest nakrapiane z drobinkami złota i białe. Kamień, który jest klasyfikowany jako krzemian jest mieszanina lazuryt, kalcytu i pirytu. Jest to często wykorzystywane w biżuterii srebrnej i jego właściwości lecznicze w terapii kryształu.

Korzystanie z lapis lazuli

Uzdrowiciel może ubiegać lapis lazuli do centrum czakry otworzyć żadnej czakry (i zwiększyć przepływ energii) lub oczyścić i oczyścić organizm lub czakry. Ludzie, którzy korzystają z lapis lazuli ze swoich właściwości krystalicznych często używać go w medytacji przynieść konkretne sprawy jasno do głowy, albo pomóc im otworzyć "trzecie oko". Choć może to być stosowany na większości czakr, to jest często używane w piątym czakry, która jest związana z tożsamością, prawdy i autoekspresji.

Centra Chakra

Istnieje siedem czakr, pionowo przez środek ciała, które kontrolują przepływ energii przez ciało danej osoby. Czakry muszą pozostać zrównoważony lub zakłócony przepływ energii może zaszkodzić zarówno zdrowia fizycznego i psychicznego. Każda czakra jest związana z konkretnymi cechami i cechami osobowości; Pierwszy chakra znajduje się przy podstawie grzbietu. Oni postępować aż ciało wszystkie sposobu siódmego czakramu, który znajduje się nad wierzchołkiem główki.

Piąty Chakra

Piąta czakra, znana również jako czakry gardła, jest power point, które jest związane z wyrażania wewnętrznych uczuć i myśli ze światem zewnętrznym. Wiele wskazuje, że piąta czakra musi być zrównoważone, najczęściej: trudności wyrażania siebie; zamęt i niezdolność do uczenia się nowych informacji; rutynowe kłamstwo; i wątpliwości lub niepewności, zgodnie Crystal leki. Większość niebieskie kamienie mogą być umieszczone na jednostki czakra gardła, aby pomóc im wyrażać się bardziej szczerze, ale lapis lazuli jest również stosowany do leczenia poszczególnych chorób.

Szósty Chakra

Szósta czakra jest także znany jako czakry czoła lub trzeciego oka. Kontroluje zdolności psychiczne, koncentrację i inteligencję, zgodnie Crystal leki. Czoło czakra jest z równowagi, jeśli osoba jest zdezorientowany, niezdecydowany i nielogiczne. Indigo kamienie są często stosowane do trzeciego oka, aby zwiększyć jasność umysłu i intuicji.

Uzdrawiającą moc

Lapis lazuli jest wykorzystywany do uspokojenia i usunąć blokady energetyczne. Może to być widoczne w kwestiach psychologicznych, może również manifestować w czyimś ciele fizycznym, jak również. Uważa się, że kamień pomaga zmniejszyć obrzęk, krwotok wewnętrzny spokój i problemów układu nerwowego i zmniejszenia zatorów lub chorób. Mówi się, że są skuteczne w warunkach fizycznych wokół piątej czakry (w tym tarczycy i górnych płuc) i szóstej czakry (w tym choroby psychiczne, przysadki mózgowej, układu hormonalnego i górnej / system zatok oddechowego).