adcov.com

Wizyta Kardiolog

Wizyta Kardiolog


Pacjenci, którzy odwiedzają kardiologa szukają diagnozy lub leczenia chorób serca i naczyń krwionośnych. Podczas spotkania, pacjenci mogą spodziewać się odpowiedzi na pytania o ich historii medycznej i przejść badanie lekarskie.

Rozważania

Zapewniają kardiolog z informacjami ubezpieczeń zdrowotnych i nazwiskami zdrowotnych swoich innych dostawców. Zrób listę wszystkich leków na receptę, over-the-counter środki i suplementy przyjmowaniu. Przynieś pojemników, jeśli możesz, a także przynieść żadnych kopii najnowszych wyników badań medycznych. Poinformować lekarza, jeśli opiera się na żadnych urządzeń medycznych, takich jak rozrusznik serca, zaleca CardioSmart.

Pytania

Twój kardiolog będzie prosić o swojej historii medycznej i stylu życia, a także historii medycznej bliskich członków rodziny, zwłaszcza tych, którzy doświadczyli problemów związanych z sercem. Ona również poprosić, by opisać swoje objawy. Cleveland Clinic zaleca przygotować pytania przed czasem, aby zwrócić się do lekarza.

Egzamin

Możesz również przejść badanie fizykalne, które obejmuje słuchanie serca i płuc, biorąc ciśnienia krwi i tętna, a sprawdzanie obrzęk w ramionach i nogach.

Efekty

Twój kardiolog może zalecić kolejnych wizyt kontrolnych, skierowanie do innego specjalisty lub zlecenia badań lub procedur medycznych, na podstawie objawów, historii choroby i wyników jego badania, mówi Cape Fear Kardiologii.