adcov.com

Witaminy dla przerzedzenie włosów u mężczyzn

Brak witamin i składników odżywczych w swojej codziennej diecie może powodować lub przyczyniać się do męskiego łysienia. Witaminy związane ściśle do wzrostu włosów są przedmiotem niniejszego artykułu wraz z ich zalecanego dziennego spożycia i przykłady witamin naturalnych źródeł żywności.

Witaminy dla przerzedzenie włosów u mężczyzn

Na szczęście dla ludzi, którzy doświadczają przerzedzenie włosów, więcej zabiegów i opcje istnieją dzisiaj niż kiedykolwiek w historii leczenia łysienia. Wśród tych opcji leczenia jest witamina terapii. Tak jak ogólnie na ciało wymaga odżywcze regularnie, mieszki włosowe są karmione białka i składników odżywczych przez nasze ukrwienie i może być tylko zdrowy jak ty dostarczają składników odżywczych w codziennej diecie.

Istnieje wiele witamin, które okazały się mieć wpływ na wzrost męskich włosów. Często mężczyzna wzrost włosów może być rozwiązany w dostosowaniu swoich braków danej witaminy lub składnika. Lub, na przykład, tak jak w przypadku zajmuje zbyt dużą dawkę witaminy, takie jak 100000 jm lub więcej witaminy A, mogą one przyczyniać się do utraty włosów.

Skoncentrowanie się na zapobieganiu, jeden z najważniejszych witamin w tej dziedzinie jest uważany za kwas foliowy acid.Folic można znaleźć w żywności, w tym zbożach śniadania, wątroba wołowa, soja i orzechy. Niektórzy mężczyźni z niedoborem kwasu foliowego będzie całkowicie łysy.
US RDA dla kwasu foliowego wynosi 400 mikrogramów na dobę.

Witamina A wspomaga wzrost komórek zdrowych wokół mieszków włosowych i zapobiega włosy stają się suche i łamliwe. Niektóre z naturalnych źródeł witaminy A to wątroba, olej z wątroby dorsza (babcia miała rację), słodkie ziemniaki, sałatki, jaja i mięso narządów. RDA dla witaminy A w dorosłych mężczyzn wynosi 900 mikrogramów na dobę.

Ponieważ witamina E promuje zdrowy przepływ krwi, pomaga zapewnić odpowiednią cyrkulację krwi w skórze głowy. Źródła dostarczające witaminę E obejmują nasiona, orzechy, produkty pełnoziarniste, wzbogacone płatki zbożowe, zielone warzywa liściaste, soja, rzepak, kukurydza, brokuły, brzoskwinie. RDA dla dorosłych mężczyzn wynosi 15 mg na dobę.

Jednym z zadań inozytol jest zgodny włosowych zdrowych na poziomie komórkowym. Z obu źródeł roślinnych i zwierzęcych, niektóre z tych źródeł są wątroba, brązowy ryż, kiełki pszenicy, drożdże piwne, banany, płatki dębowe, warzywa, orzechy i rodzynki. Zalecane ilości inozytolu są między 10-500 mg chociaż nie ma RDA dla inozytolu. Dieta uboga w inozytol może również powodować łysienie.

Wapń wspomaga zdrowy wzrost włosów wraz z zapobiegania utracie włosów. Mleko, jogurt, ser, sardynki, kapusta pekińska, jarmuż, brokuły, wzbogacane płatki zbożowe i tofu są niektóre źródła wapnia. Dzienne zapotrzebowanie na wapń dla dorosłych mężczyzn wynosi 1000 mg.

Magnez współpracuje z wapniem w promowaniu zdrowych włosów i pobudzanie wzrostu włosów. Jeść zielone warzywa, kiełki pszenicy, rośliny strączkowe, ryby, produkty pełnoziarniste, orzechy i soja zawiera magnez do jednej diety. Dzienne zapotrzebowanie na magnez dla dorosłych mężczyzn wynosi 400 mg.

B kompleks rodziny witamin zapobiega wypadaniu włosów, poprawia krążenie skóry głowy i pomaga w produkcji melaniny, która nadaje włosom kolor. Niektóre z produktów można dostać B kompleks witamin z obejmują całe ziarna zbóż, wzbogacane płatki zbożowe, fasola, jaja, mięso, drób, ryby, drożdże piwne i niektóre owoce i warzywa.

Suplementy cynku wykazały zwiększenie wzrostu włosów, podczas gdy dieta z niedoborem cynku wykazały zwiększyć utratę włosów i powoduje suche włosy. Zmienia się struktura białka włosy, gdy osoba nie jest w tym odpowiednie ilości cynku w diecie. Niektóre naturalne źródła żywności, aby dostarczyć organizmowi cynku zawierają ostrygi, czerwone mięso, drób, fasola, orzechy, produkty pełnoziarniste, produkty mleczne i wzbogacone płatki śniadaniowe. RDA wymóg dorosłych mężczyzn wynosi 11 mg.

Biotyna znane w przeszłości jako witamina H. zawsze w dowolny godna zaufania włosów, skóry i paznokci opcjonalnie rola Biotyna w wzrostu i utrzymywania włosów udowodniono pomagając włosów rośnie wraz ze zapobiegania nadmiernej utracie włosów i zapobiegając obracaniu szary. Źródła dla biotyny to wątroba, żółtka jaj, zielone warzywa wraz z pełnego ziarna. RDA dla dorosłych mężczyzn wynosi 30 mikrogramów na dobę.

Jeśli w tym sugerowanego RDA dla każdej grupy żywności w codziennej diecie, to nie może być w razie potrzeby podjąć dodatkowe witaminy. Realnie, szanse są bardzo wysokie, że nie jesteś. Po tym suplementy, aby zapewnić odpowiednie odżywianie dla włosów, pamiętaj, witaminy A, D, E i K są rozpuszczalne w tłuszczach i mogą gromadzić się w organizmie, a kompleks witamin B i C są łatwiej wydalane z organizmu. Następnie może być traktowane jako ważniejsze i bezpieczniejsze dla uzyskania witamin rozpuszczalnych w tłuszczach A, D, E i K od naturalnych źródeł żywności.